додому суспільство Виконавчий комітет Тернопільської облради обрав керівництво

Виконавчий комітет Тернопільської облради обрав керівництво

354

Попри те, що Тернопільський окружний адміністративний суд напередодні скасував деякі рішення сесії Тернопільської обласної ради від 25 січня, серед яких і рішення про утворення виконавчого комітету облради, виконком продовжує діяти і вже обрав керівництво. Очолив контрольно-координаційний орган голова Штабу національного спротиву на Тернопільщині Володимир Стаюра. Також до його складу увійшли представники політичних партій, громадських організацій, і список залишається відкритим для усіх охочих.

Протести протестами, але мешканці області від цього страждати не мають, переконані члени новоствореного виконавчого комітету Тернопільської облради.

Наталка Михно, член виконкому Тернопільської облради: "Дороги треба чистити, зарплати виплачувати, дитячі садки, школи, лікарні. Це відповідальність, яка через революційні події не повинна зніматися. і я хочу,щоб ви розуміли: і страйковий комітет, і громада, ми не займалися блокуванням роботи адміністрації. Усі департаменти працювали".

Працювати департаменти облдержадміністрації повинні і надалі, кажуть активісти. Проте тепер – під пильним контролем громади і виконавчого комітету, який, уточняють, працює також на громадських засадах. Бо попри те, що Тернопільський окружний адміністративний суд напередодні скасував деякі рішення сесії Тернопільської обласної ради від 25 січня, серед яких і рішення про утворення виконавчого комітету облради, виконком продовжує діяти. Його члени такого рішення суду не визнають. Кажуть, скасування лише деяких рішень сесії – це прояв вибіркового застосування законодавства.

Віктор Мартинюк, член виконкому Тернопільської облради: "Рішення є, воно ще законної сили не набрало. Ми будемо його оскаржувати, писати апеляційну скаргу, тобто процес продовжується. Ми, як представники виконкому, який обрала Тернопільська облрада, не визнаємо рішення суду з тої простої причини, що виконком – це політичний орган, який був створений за рішенням громади".

Виконком працюватиме, як контрольно-координаційний орган. Сьогодні його члени обрали голову і п'ятьох заступників. Кожен відповідпатиме за окремий напрямок.

Володимир Стаюра, голова виконкому Тернопільської облради: "Ми будемо працювати для того, щоб на Тернопіллі був лад. Всі галузі, які є в адміністрації беремо під контроль. Зараз ми будемо викликати всі управління з адміністрації, які будуть нам звітувати, що зараз робиться, чому такий стан і будемо дивитися справедливо, чи потрібно робити їм заміну, чи можна далі працювати з цими людьми".