додому Новини Вихованці тернопільської студії повітряної гімнастики “VenStudio” збирали гроші на підтримку ЗСУ

Вихованці тернопільської студії повітряної гімнастики “VenStudio” збирали гроші на підтримку ЗСУ

732

Вихованці тернопільської студії повітряної гімнастики “VenStudio” збирали гроші на підтримку ЗСУ. 

“Я долучаюся до багатьох благодійних заходів зі своїм бізнесом. І це цінно тим, що зараз молодь багато залипає в телефонах і потрібно популяризувати благодійність, здоровий спосіб життя, тренування, виступи,” – розповідає Ярослав Венцко, засновник студії. 

“В нас тато військовий був. І це така благодійна справа. І діти приймають участь, розуміють, що це таке. Це дуже хороша справа,” – ділиться Марина, матір учасниці  студії повітряної гімнастики “VenStudio”. 

На сьогодні у студії повітряної гімнастики “VenStudio” проходить набір дітей від трьох років на індивідуальні та групові тренування. Також у школі є можливість заняття “мама плюс дитина”. Маленькі спортсмени розповідають, що цей вид спорту не для кожного, адже потребує впевненості та сміливості. У цьому допомагають їм рідні та тренери студії.

Вихованці тернопільської мережі студій повітряної гімнастики “VenStudio” і надалі планують підтримувати українських військових. Адже кожен з них хоче жити та рости у вільній країні.

“Дякуємо ЗСУ за те, що вони захищають, за те, що ми можемо стояти тут, можемо займатися своєю улюбленою справою. Слава Україні,” – розповідає Андріана, учениця студії.