додому Головні Вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру отримали подарунки від Миколая

Вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру отримали подарунки від Миколая

479
Подарувати казкове свято дітям. Тернопільські волонтери благодійного фонду “Файне.UA” до Дня Святого Миколая із гостинцями завітали до Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Все задля того, аби вручити солодкі подарунки понад пів сотні дітей з інвалідністю. Такі ж гостинці вручать малечі і у сиротинцях. Більше бачила наша Юлія Пацкаль.
Миколай пам’ятає про кожного. Благодійний фонд “Файне.UA” напередодні свята завітали до Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Зі солодкими гостинцями волонтери вітали малечу із прийдешнім святом.

Юрій Кулик, співзасновник благодійного фонду “Файне.UA”, коментує: “Це один із заходів, які ми будемо проводити в Тернопільській області по врученні подаруночків дітям. В нас є кілька інтернатів, які ми відібрали, приїхали, і даруємо цю радість з мандаринками нашим діткам”.

Солодощі та фрукти отримали понад пів сотні дітей з інвалідністю. Окрім цього, малеча мала можливість зустрітися з Миколаєм, розповісти йому вірші та поділитися найпотаємнішими бажаннями.

Такі ж гостинці вручать і вихованцям сиротинців. Загалом подарункові набори отримають 200 дітей з нашого краю.