Головна духовність Вихованці інтернатів з усієї Тернопільщини молилися під час прощі

Вихованці інтернатів з усієї Тернопільщини молилися під час прощі

352

Діти з особливими потребами, вихованці інтернатних закладів з усієї Тернопільщини напередодні Міжнародного Дня захисту дітей молилися під час прощі в Зарваниці. Відбувається вона вже втретє. Вихованці інтернатів, вчителі, духовенство збираються щороку в Зарваниці, аби помолитися за здоров'я особливих дітей за їх краще майбутнє.

Розпочалось паломництво Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільско-Зборівський кир Василій Семенюк. Під час Богослужіння діти з особливими потребами, вихованці інтернатних закладів Тернопільщини виголосили намірення на молитву, просили в Бога кращої долі, миру спокою в Україні.

Діти з особливими потребами – щирі, відкриті, благородні, талановиті, вони, зазвичай, дякують Богу за те що мають.

– Ці діти, от на них дивишся і дивуєшся їх силі, життєвій позиції, бо вони попри те все, попри те, що здається, обділені природою, насправді духовно вони є дуже багаті. Від них можна багато чого смаому навчитися, юбо дивишся, як вони все це сприймають по-справжньому. Як Ісус казав:"Будьте як діти", от вони тими дітьми залишаються в буквальному розумінні цього слова, – говорить сотрудник Марійського духовного центру Зарваниця Микола Медюх.

Діти з особливими потребами та вихованці інтернатних закладів Тернопільщини поділилися своїми талантами з усіма присутніми в Зарваниці під час урочистого концерту, а Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк привітав і поблагословив учасників прощі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here