додому спорт Вихованець тернопільського футболу Петро Бадло, який грає за казахський Атобе, відвідав рідний...

Вихованець тернопільського футболу Петро Бадло, який грає за казахський Атобе, відвідав рідний Тернопіль

452

Журналістам "Провінційних вістей" футболіст зізнався, що завжди мріяв бути в київському "Динамо", а тепер доведеться грати "проти". Поєдинок між київським "Динамо" та казахським "Атобе" відбудеться двадцять другого серпня в місті Актобе на стадіоні "Центральний", а 29 серпня на НСК "Олімпійський" пройде матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА сезону 2013-2014.

Петро Бадло народився у Тернополі, футболом займався у львівському спортінтернаті. На професійному рівні дебютував у 1993 році в складі «Дністра» (Заліщики), згодом завдяки успішній грі отримав запрошення від чортківського «Кристала». Пробував свої сили у складі вищолігової тернопільської «Ниви», однак закріпитися у команді не зміг, не зігравши у складі тернополян жодного матчу. У 1999 Петро Бадло переїхав до Казахстану. З 2007 – го у складі команди «Атобе» 3 рази поспіль став чемпіоном країни, здобув кубок та суперкубок Казахстану.

Петро Бадло, капітан команди "Атобе" Казахстан, уродженець Тернополя: "Не шкодую, наоборот, вдячний своїй судьбі, що в мене все склалось, що я перейшов, тому що комнада дійсно прогресує. Чемпіонат Казахстану росте, є чому вчитись, багато вже поіграли. Наразі зібрали збірні, ми гарно пройшли 10 ігор, закінчили перший етап Чемпіонату на 1 місці, пройшли три райнди. Перший раз в історії Казахстану ми пройшли такий шлях і відпустили нас і я вирішив додому приїхати, бо де-де а вдома найкраще".

9 серпня відбулося жеребкування раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи. В рузельтаті жеребкування київське "Динамо" зустрінеться з казахсським "Атобе". Поєдинок відбудеться двадцять другого серпня в місті Актобе на стадіоні Центральний, а двадцять дев"ятого серпня на НСК "Олімпійський" пройде матч у відповідь раунду плей-офф Ліги Європи. Суперників Петро Бадло оцінює гідно та сподівається на перемогу "Атобе".

Петро Бадло, капітан команди "Атобе" Казахстан, уродженець Тернополя: "Для мене, це дуже велике щастя, великі емоції, тому що я все життя з дитинства за цю команду вболівав, мріяв грати в цій команді Динамо, коли тільки начинав займатись футболом тут на Україні, по волі судьби сталось так, що я буду грати проти цієї команди".

Попереду – наполегливе тренування, бо поєдинок буде складний та цікавий, каже Петро Бадло. Засмучує тільки те, що гратимуть на Україні на НСК "Олімпійському" 29 серпня без глядачів, так вирішило УЄФА.