додому Новини Вихованців Гримайлівської санаторної школи-інтернату вчили розмальовувати писанки

Вихованців Гримайлівської санаторної школи-інтернату вчили розмальовувати писанки

960

До свята Великодня лишається трохи більше тижня. Тож у різних куточках Тернопільщини вже до нього готуються, розписуючи писанки. Майстер-клас із писанкарства відбувся і в Гримайлівській санаторній школі-інтернаті. Дітки різного віку писачками та фарбами створювали своє власне диво. Готовий виріб кожен із них забере із собою додому.

У Гримайлівській санаторній школі-інтернаті навчається 150 дітей із різних куточків Тернопільської області та частково інших регіонів. Дехто із них має стутус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є інваліди, та ті, хто має проблеми зі здоров’ям і проходять в школі лікування та оздоровлення.

– Ми стараємся створити для дітей комфортні умови і для проживання, також адаптуємо програми навчальні до їхніх можливостей, щоб їм було якнайлегше засвоювати знання з різних предметів, – розповідає заступник директора Гримайлівської санаторної школи-інтернату Надія Чорноброва.

Напередодні Великодня для вихованців Гримайлівської санаторної школи-інтернату зорганізували спільне розписування писанок. Такий майстер-клас тут відбувається щороку у рамках акції “Великодня веселка”. Найстаршій учасниці – 18 років, наймолодшій – трішки більше трьох. Фарби, віск – тим, хто ще зовсім маленький, із розписуванням доводиться допомагати.

– Ми кожного року напередодні Великодня проводимо таку акцію і діти з радістю розмальовують писанки, які потім везуть додому. З таким теплом своїм сердечним, – каже Надія Чорноброва.

Діти знають, що писанка – це не просто розфарбоване яйце. Вона має значно глибший зміст, який передається крізь століття.

– Вона є таким символом українського народу, так як по всій Україні люди перед Паскою малюють писанки, що б уберегти свої оселі, своїх рідних.

Загалом участь у майстер-класі із писанкарства взяло три десятки діток Гримайлівської санаторної школи-інтернату.