додому Новини “Вихідні у Тернополі” – стартує масштабний екскурсійний проект

“Вихідні у Тернополі” – стартує масштабний екскурсійний проект

960

Провести вихідні у Тернополі запрошують у туристично-інформаційному центрі. Одноймений проект стартує вже за кілька днів, організатори обіцяють щосуботи збірну автобусну екскурсію цікавими куточками області, а щонеділі – містом. До того ж, щоразу місця і маршрути будуть іншими.

Хоч Друга світова війна і знищила не лише архітектуру, а й багато міських легенд, забуту історію відтворили та хочуть відкрити під час серії екскурсій. Минулого року екскурсоводи почали розповідати про підземелля і водити ними, цьогоріч хочуть продовжити і розказати ще більше.

На перше близьке знайомство з нашим містом охочих запрошують у цю неділю, 15 квітня.

Тривалість залежатиме від теми, коштуватиме екскурсія 50 гривень з людини. Вона включає і екскурсію замковими підземеллями. Інформація, яку розповідатимуть відомі екскурсоводи Оксана Ленчук, Сергій Ткачов, Олександ Столяров, унікальна. Екскурсії Тернополем відбуватимуться щонеділі аж до кінця роки, до того ж, програма щотижня буде змінюватись. Відтак, своє місто тернополяни зможуть вивчити із різних сторін, а туристи – дізнатись про Тернопіль більше цікавого. Недільні екскурсії містом відбуватимуться у рамках проекту туристично-інформаційного центру під назвою “Вихідні у Тернополі”.

А щосуботи заплановані екскурсії областю. Тернопільщина є надзвичайно цікавою, впевнена екскурсовод Оксана Ленчук. Адже складається з різних етнічних груп, а це передбачає різні традиції, одяг, звичаї, кухню, пісні танці і вишивку. Тож і екскурсії розробили цікаві і захоплюючі.

Перша екскурсія закритими місцями та новими експозиціями Збаража та Вишнівця запланована на суботу, 14 квітня. Зареєструватись на неї, а також на всі інші можна у туристично-інформаційному центрі Тернополя.