додому благоустрій Вулицю Оболоня у Тернополі перекрили для капітального ремонту

Вулицю Оболоня у Тернополі перекрили для капітального ремонту

385

vlcsnap-2014-09-16-11h04m02s28Вулицю Оболоня у Тернополі перекрили для капітального ремонту. Поки проїзд для мешканців вулиці і прилеглих, для яких вона – єдиний виїзд – дозволяють. Повністю Оболоня перекриють на кілька днів, коли розкопають інженерні мережі, а згодом – коли асфальтуватимуть. Якщо погода сприятиме, закінчити ремонт зможуть вже через місяць, кажуть комунальники.

Комунальники дістались останньої у списку капремонтів на цей рік тернопільської вулиці – Оболоня. Ремонт почнуть з заміни інженерних мереж. З ними на вулиці проблемно. Місцеві мешканці скаржаться, через прориви вже не раз затоплювало будівлі. В управлінні житлово-комунального господарства пояснюють, мережам – більше 30 років. Цьогоріч, кажуть, проблеми з каналізацією і тепломережами позбудуться.

– Буде виконано роботи з інженерних мереж, тобто каналізації, теплових мереж, мереж дощової каналізації…
Згідно проектно-кошторисної документації доставляються ще дощеприймальні решітки, збільшується їх кількість, і буде проведено інвентаризацію наявної мережі дощової каналізації з її прочисткою, – говорить головний інженер відділу технагляду Тернопільської міськради Ярослав Копча.

Далі візьмуться за саму дорогу, довжиною у майже 600 метрів. З обох сторін – від вулиці Живова та від Шептицького її вже перекрили. Поки залишили лише проїзд для мешканців Оболоня та прилеглих вулиць Тихої і Юрчака.


– Зі сторони вулиці Шептицького зроблено технологічний розрив… Цей розрив буде діяти доти, доки не буде розрито всю проїздну частину при заміні інженерних мереж. Тоді вже ніхто не зможе ні заїхати, ні виїхати, – каже Ярослав Копча.

Проїзд для мешканців вулиці заборонять лише на кілька днів, далі авто пропускатимуть. Сподіваються впоратись за місяць, якщо дозволить погода. За цей час планують капітально відремонтувати дорогу і встановити бордюри. Тротуари – це вже друга черга робіт. Поки на ремонт комунальники мають 3 мільйони гривень. А от після ремонту парковки на Оболоня більше не буде, кажуть чиновники, адже місця достатньо на прилеглих вулицях Шептицького та Живова.