Головна ctrichka Вулиця Миру перекрита для транспорту через ремонт перехрестя

Вулиця Миру перекрита для транспорту через ремонт перехрестя

Перехрестя вулиць Миру і Дружби у Тернополі перекрито для транспорту. З неділі там проходить капітальний ремонт, який, за сприятливих погодніх умов, планують завершити до 9 листопада, повідомили у Тернопільській міськраді.

Частина доріг на Дружбі у Тернополі перекрита для руху транспорту. Там ремонтують проїжджу частину перехрестя вулиць Миру та Дружби. Відтак, поки триватимуть ремонтні роботи, у цьому мікрорайоні громадський транспорт курсуватиме вулицями Брежанською та Мазепи. Перший та третій тролейбуси – тимчасово зняті з ліній.

– Щоб, наприклад, від Маяка добратися до Дружби, як люди мають їхати? Потрібно їхати по Мазепи, по Кривоноса, Винниченка або в напрямку Бережанська, Тролейбусна, ось такий маршрут. Ми минаємо всю вулицю Карпенка і вулицю Мииру і Дружби, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

Деякі маршрутні таксі, які рухаються вулицею Миру у центр, об’їжджають звичний маршрут і забирають людей із зупинки неподалі бару “Маяк” заїжджаючи із вулиці Мазепи. Дорожники запевняють: за сприятливих погодніх умов, а це не менше 8 градусів тепла, закінчать ремонтні роботи до четверга.

 

Після капітального ремонту перехрестя вилиць Миру та Дружби шляховики візьмуться за останній плановий об’єкт цього року.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here