Головна благоустрій Вулицю Збаразьку почали ремонтувати

Вулицю Збаразьку почали ремонтувати

560

Сьогодні у Тернополі розпочали ремонт вулиці Збаразька. Там комунальники взялись за частину дороги, на якій була мощена бруківка: від вулиці Лозовецька до ресторану "Старий млин". Кошторист проекту капітального ремонту вулиці – шість мільйонів триста тисяч гривень. Ще одна ділянка, яку почали ремонтувати – вулиця Шептицького. За неї взялися пообіді. Ремонт цієї дороги обійдеться у чотири мільйони гривень.

За ремонт на вулиці Збаразькій взялись грунтовно. Сьогодні на одній смузі уже демонтували бруківку. Її запланували замінити асфальтом. Бруківку ж, обіцяють комунальники, використають для замощення заїзних кишень на зупинках громадського транспорту у Тернополі.  Оновлять на вулиці Збаразькій усі інженерні мережі, включаючи водопровід, водовідведення та каналізацію.  Встановити планують і нове освітлення вулиці. На тротуарах, загальна площа яких 1380 квадратних метрів, встановлять нову бруківку сучасного типу.  Завершити усі роботи будівельники мають до 1 серпня. Вулиця Збаразька – з інтенсивним рухом громадського транспорту. Тому на час ремонту змінили напрямок руху деяких маршрутів.

Автобуси, які їдуть зі сторони масиву "Сонячний", ремонт дороги оминуть через провулок Галицький і вулицю Галицьку. Їм багато об'їжджати не доведеться. Складніша схему проїзду зі сторони Центру на масив "Сонячний". Маршрутки спочатку їдуть вулицею Галицька, тоді – на Лисенка, на Манюшка, на Шопена, поворот на проспект Степана Бандери, потім повертаються вулицею Коновальця, їдуть до кільця біля вулиці "Текстильна", тоді знову до "Універсаму" і далі за маршрутом. Комунальники кажуть, перевізники нарікають не дальній об'їзд і звертаються в автоінспекцію зі своїми пропозиціями. Тож ймовірно, схема руху ще може змінитися. Комунальники ж просять у тернополян вибачення за незручності, а ще звертаються до водіїв приватних автівок – не ускладнювати рух названими вулицями і по-можливості об'їхати іншими.

– Я думаю, що власники автівок, водії з розумінням підійдуть, як і пасажири громадського транспорту до цих проблем. Цю роботу заплановано виконати від сьогодні по 1 серпня, – говорить заступник начальника управління ЖКГ Андрій Дроздовський.

Сьогодні ремонт мали розпочати і на вулиці Шептицького, проте продавці, за словами комунальників, про початок робіт не були повідомлені.

– Їх ринок вчасно не проінформував своєчасно, але підрядною організацією, яка проводить ці роботи,  ремонт розпочато. Вулиця закрита для руху транспорту і з одної сторони вже витягнуто ряд бордюрів, – каже Андрій Дроздовський.

Комунальники вже підготували схему руху на час ремонтів на вулиці Шептицького.

– Ті торгівці, які торгують з машин, то вони розташовуються тут, де розпочато роботи. На завтра їм буде запропоновано перейти нижче і зайняти цю ділянку, яка прилягає до вулиці Живова. Вона буде огороджена з обох боків і рух по ній буде регулюватися комунальним підприємством "Ринок". І створюється двосторонній рух на вулиці Оболоня.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here