додому Новини Вулицями Тернополя курсує ще один тематичний тролейбус, в якому описані реальні історії...

Вулицями Тернополя курсує ще один тематичний тролейбус, в якому описані реальні історії сучасного рабства

517

Вулицями Тернополя курсує ще один тематичний брендований тролейбус, в якому описані реальні історії сучасного рабства, а також інформацією про те, як себе вберегти та куди звернутися по допомогу. Таку ініціативу впроваджує Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні спільно з Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми в рамках інформаційної кампанії «Тобою скористалися». 

У Тернополі стартувала інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції. В рамках цього проєкту уже незабаром у Тернополі маршрутом №10 курсує тролейбус №104. Їдучи у ньому, тернополяни зможуть ознайомитися з реальними історіями сучасного рабства та дізнатися, як вберегтися від експлуатації.

  • Це по-перше безробіття, певні зубожіння перед народом, недостатнє фінансування державних програм або в деякі мірі навіть зменшення таких асигнувань, штовхає населення до певних кроків чи виїзду закордон. чи займання нелегально, незадекларованою працею, – розповідає БОГДАН РОКОЧИЙ.