Головна благоустрій Вулиці та дороги Тернополя вкриті снігом та піском

Вулиці та дороги Тернополя вкриті снігом та піском

766

vlcsnap-2016-01-11-20h12m34s443Впливи атмосферних фронтів відобразяться на погоді, тому з 12 до 16 січня очікується поступове зниження температури повітря, дощ, з переходом в мокрий сніг, слабке налипання мокрого снігу, ожеледиця. Пориви вітру 12 січня 15-20 м/с. А сьогодні до кінця доби синоптики обіцяють густий туман. Комунальники стверджують, що готові протидіяти ожеледиці та снігопаду.

Вулиці та дороги Тернополя вкриті снігом та піском. Від початку року комунальні служби міста намагаються забезпечити рух транспорту та пішоходів. Кажуть, до сильних снігопадів та ожеледиці готові. Але нагадують, чистота на вулицях Тернополя залежить не лише від них, а й від городян. Людям варто активніше долучатись до прибирання вулиць та дворів від снігу.

– Поскільки ми ще зараз маємо свята, не зважаючи на такий сильний снігопад, ми прибрали Театральний майдан, всі підходи до майдану. Засипали відповідною сумішшю і повністю забираємо сніг. Сагайдачного та інші центральні вулиці зачищені і не буде проблем щодо пересування людей та туристів нашого міста, – говорить заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.

Пані Зоя з самого ранку і до вечора прибирає у центрі Тернополя. Обходить навколо ялинки і рухається до центрального Універмагу міста.

– З з котрої години ви працюєте?

– З 6ранку.

– А скільки разів на день?

– Два рази.Зранє і після обіду.

– А посипають піском?

– Аво, посипано.

Комунальники запевняють, для чистоти міста роблять все можливе. Для цього навіть технології підбирають відповідно до температури. Тому тротуари Тернополя змінюють колір: то білі, то чорні.

– З метою, щоб було максимально ефективно, ми зараз домішали до піску з сіллю також і шлак.Шлак має ігольчасту структуру і він чіпається за лід дуже сильно. І раз потрібно пройти і воно вже буде стояти, вже слизько не буде, – каже Олег Соковлоський. – Постійно на телефоні, приймаємо від всіх мешканців дзвінки, знаємо всі проблеми.Найбільше проблем біля ОС ББ, чомусь в останню чергу прибирається. Залучена муніципальна поліція, яка ходить, дивиться, попереджає. Якщо люди не розуміють, то, відповідно, притягуємо до адміністративної відповідальності.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here