Головна благоустрій Вуличні тренажери, які встановили у Тернополі, поповнять

Вуличні тренажери, які встановили у Тернополі, поповнять

694

vlcsnap-2015-05-19-13h14m11s87Вуличні тренажери, де відтепер зможуть тренуватися тернополяни, облаштували у парку імені Шевченка. Офіційно відкрили їх у суботу, 16 травня.

21 вуличний тренажер встановили на острівку Чайка, що поблизу Тернопільського ставу.

– Це нормальна європейська практика. В Тернополі останніми роками відкривається чимало дитячих, спортивних майданчиків. Але це є унікальний, тому що він, по-перше, призначений для занять спортом будь-кого – і аматорів, і початківців, і тих, хто професійно займається. По-друге, це перший майданчик, який певно в такому найбільш мальовничому місці міста, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Закупили тренажери ще вкінці минулого року за старими цінами, тому і вийшло дешевше. Займатись тут можна безкоштовно.

– Ці тренажери розраховані, власне, на вагу свого тіла. Це тренажери які, можна сказати, не мають дуже великих навантажень на зв’язки, кістки, тобто вони не принесуть шкоди здоров’ю, тільки користь, – говорить інструктор, чемпіон України Назар Гданський.

Тренувати можна усі групи м’язів, скомбінувши заняття на різних тренажерах. Також є кардіотренажери для треування м’яза серця. Інструктор радить: аби досягти результату – потрібно 3 тренування на тиждень. У певні дні із охочими позайматись також працюватимуть інструктори. На цих тренажерах займатись може будь-хто, незалежно від віку.

Згодом сюди додадуть стаціонарний стіл для армреслінгу, лавки для жиму штанги і турніки. Такі вуличні тренажери планують зробити у кожному мікрорайоні міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here