Головна спорт Втретє провели відкриту першість із плавання Тернопільскої ДЮСШ №2

Втретє провели відкриту першість із плавання Тернопільскої ДЮСШ №2

409

Дванадцятирічні діти і молодші визначали між собою кращих плавців. У Тернополі вже втретє провели відкриту першість із плавання Тернопільскої ДЮСШ №2, яку присвятили пам'яті про Чорнобильську катастрофу. Цьогоріч змагання об'єднали близько 80 маленьких плавців.

Цьогоріч у відкритій першості з плавання Тернопільської ДЮСШ №2 змагалися діти віком від 9 до 12 років – це наймолодші вихованці цієї школи. Для декого ці змагання взагалі стали першим спортивним досвідом. Втім були і вже досвідчені для свого віку плавці.

– Я займаюся приблизно 6 років, мені подобаються такі змагання, бо я виконую завжди розряди свої і мені це подобається плавати, – розповідає учасник відкритого чемпіонату Тернопільської ДЮСШ №2 з плавання Максим.

Судді визначали кращих на різні дистанції і у таких стилях плавання як батерфляй, брас, на спині та вільному стилі.

– Цей чемпіонат планувався, як підготовчий до чемпіонатів України, відбір кращих плавців для збірної команди закладу і оскільки це наймолодші діти, то звичайно це перші старти. для декого з них – це перші старти на яких вони будуть виточувати те, чого їх навчили тренера, – каже директор Тернопільської ДЮСШ №2 Андрій Рибак.

Уже третій рік поспіль відкритий чемпіонат Тернопільської ДЮСШ №2 з плавання присвятили черговій річниці Дня Чорнобильської катастрофи, задля вшанування ліквідаторів, які віддали життя та здоров'я у боротьбі із радіаційною бідою. Відтак, вважають організатори, такі змагання окрім спортивного матимуть  і виховний момент для дітей.

– Ці медалі, які вони будуть отримувати за свою роботу, за перемогу в цих змаганнях, там на кожній медальці буде написано, що вони отримали цю перемогу в шану і в пам'ять тих людей, які дали їм сьогоднішнє краще майбутнє, – говорить заступник Тернопільської обласної спілки Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" Сергій Ващук.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here