додому освіта Всі підручники для 2 класу Тернопільщина вже отримала

Всі підручники для 2 класу Тернопільщина вже отримала

344

Серпень збіжить швидко, а там – і за шкільні парти. Підручниками учні Тернопільщини цьогоріч забезпечені, кажуть чиновники. Область вже отримала майже всі навчальні книжки і для других та п'ятих класів, які будуть навчатись за новими державними стандартами. Школярі зможуть отримати їх вже до 1 вересня.

Торік на навчання за новими державними стандартами перейшли першокласники. Новими підручниками їх одразу ж забезпечили. Цьогоріч через нові стандарти нових підручників потребують другі і п'яті класи.

Іван Запорожан, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА: "На сьогодні в область завезено вже 100% підручників для 2-класників. Відділи освіти, міське управління, школи отримають з бази ці підручники. Проблем немає. Практично завершується вже і завезення підручників для 5 класу. Зі всіх 36 назв ще не завезено 6, якщо я не помиляюся, назв".

 

Усі підручники для п'ятикласників вже надруковані, каже Іван Запорожан. Наступного тижня область отримає і їх. Немає суттєвих проблем і з навчальними книжками для решти школярів, хоча нові підручники випускають зазвичай для класів, в яких вводять нові державні стандарти. Наприклад, наступного року це будуть треті та шості класи.

Іван Запорожан, директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА: "Були проблеми десь в 2008 році з поставкою підручників. Їх частково було до кінця року перекрито, десь до 80%. Так, є класи, в яких не вистачає підручників. Але де резон зараз додруковувати невеликий відсоток підручників стандарту, який вже виходить і не буде використовуватись. Наприклад, 10 клас. Їм два роки. Хто зараз буде випускати новий підручник?".

Крім того, завжди можна звернутись до електронних підручників. Паперові ж школярі Тернопільщини отримають вже до 1 вересня.