Головна Новини Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху відзначають на Тернопільщині з 16 до 22...

Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху відзначають на Тернопільщині з 16 до 22 травня

393

avtoВсеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху відзначають на Тернопільщині з 16 до 22 травня. Перед літом стається багато аварій, кажуть в головному управлінні національної поліції Тернопільської області розповіли, тому у цей період вирішили нагадати учасникам дорожнього руху про важливість дотримання правил безпеки на дорозі. Гасло Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху – “Безпека на дорозі – безпека життя!”

Основним видом автопригод на дорогах – є зіткнення, наїзд на пішохода та перекидання транспортних засобів. Загалом в Тернопільській області за чотири місяці скоєно більше ста ДТП, у яких загинуло 168 осіб. Основною причиною, кажуть патрульні, є водіння автомобіля у нетверезому стані.

– Сьогодні безпека на дорозі потребує додаткової уваги. В цьому році на дорогах сталося трагедій 473, загинуло і 6829 отримало травмування різного ступеня, – розповідає т.в.о. заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Володимир Зигрій.

– За два місяці патрульної поліції ми зафіксували 185 ДТП у місті Тернополі, з них 36 ДТП з травмованими особами. Одна особа загинула. Це той випадок, що в п’ятницю. І також 18 наїздів на пішоходів, – додає начальник управління патрульної поліції в місті Тернополі Володимир Струк.

У Тернополі є 8 місць концентрації ДТП. Найбільші з них – дамба Тернопільського ставу та перехрестя вулиць Протасевича – Гайова, стверджують у поліції. Якщо ви стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, медики наполягають: відразу телефонуйте 101, 102,103. І тільки потім намагайся допомогти потерпілим.


– Перед тим, як наблизитись до автомобіля, треба звернути увагу на те, чи в нього вімкнутий двигун чи вимкнутий. Чи машина може самовільно покотитися чи не може покотитися. Чи є підтікання паливно-мастильних матеріалів чи немає. Чи є ознаки задимлення, загоряння чи немає. Чи нададуть вам якусь шкоду чи небезпеку інші учасники дорожнього руху. Коли ви все таки вирішили наблизитись до автомобіля і є змога відкрити двері, мати контакт з тією людиною, яка постраждала, загальне правило є таке: о тих людей треба ставитися завжди так, ніби в них є апріорі черепно-мозкова травма, – радить доктор медичних наук, професор Арсен Гудима.

Щоб уникнути багатьох проблем після ДТП, фахівці радять страхувати автомобіль. Основне завдання Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху– нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки адже «Безпека на дорозі – безпека життя!»

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here