Головна Новини Всеукраїнський фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини” відбудеться у вересні

Всеукраїнський фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини” відбудеться у вересні

304

lemku5Всеукраїнський фестиваль лемківської культури “Дзвони Лемківщини”, який традиційно відзначають на початку серпня в урочищі Бичова, що на Монастирищині, цьогоріч відбудеться у вересні та змінить свій формат.

“Дзвони Лемківщини” щороку збирають десятки тисяч лемків зі всього світу. Цей фестиваль став доброю традицією на Тернопільщині. Але сьогодні в Україні бойові дії. Тому відзначення 70-ї річниці початку виселення українського народу з території Польщі  відбудеться у вересні та в іншому форматі. Цього року обійдуться без гучних святкувань. Урочище Бичова – пустуватиме.

Заходи відбуватимуться по всій області. Зокрема, планують відкрити пам’ятник жертвам депортації 1944-1946 років, провести вечори-реквієм та вечори пам’яті жертв наслідків переселення, організують також міжнародну наукову конференцію, присвячену  акції “Вісла”. Відбудуться поминальні заходи у церквах Тернопільщини та біля пам’ятників жертв депортації, а також відкриють експозиції, присвячені 70-й річниці початку виселення українців з території Польщі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here