Головна Новини Всеукраїнська виставка-конкурс голубів відбулась у Тернополі

Всеукраїнська виставка-конкурс голубів відбулась у Тернополі

1547

Всеукраїнська виставка-конкурс голубів вихідними, що минули, відбулась у Тернополі. Для нашого міста ця подія вже є традиційною. Подібні  виставки голубів проводять з 2009 року. Цьогоріч участь у конкурсі взяли 119 голубоводів і представили на виставці 964 голуба. 

Історія голубівництва в Україні налічує не одну сотню років. У слов’янських народів цей птах завжди був символом сімейного добробуту та духовного єднання з Богом. За останніх сто років вивели понад 800 порід цих птахів. Різноманіття окрасів, будови тіла, поведінки, стилю польоту вражає.

– Голуби поділяються на структурні, тобто декоративні, як ми говоримо, на м’ясні голуби, на спортивні голуби та спортивні високольотні. Тобто, на 4 федерації, – пояснює заслужений майстер голубівництва України Ігор Когут.

Помилуватись цими птахами мали змогу тернополяни та гості міста. Вихідними, що минули, у Тернополі відбулась вже традиційна виставка-конкурс голубів. Участь у ній взяли 119 голубоводів та представили близько тисячі голубів.

– Запрошуємо суддів, кращі колекції з України. Ну от, те, що ви сьогодні бачите, проходить оцінка голубів, оціночні листи. Приходить експерт, до кожного голуба підходить, оцінює по екстер’єру, по перевагах, виставляє бали. З тих балів визначається чемпіона виставки. Кращий голуб нагороджується кубком, дипломом, медаллю, відзнаками. Тобто, кожного голубовода ми заохочуємо, – каже Ігор Когут.

Сьогодні діти та молодь з різних причин відірвані від живого спілкування з природою, каже заслужений майстер голубівництва України Ігор Когут. Тому ще однією метою проведення таких виставок є прищепити молодому поколінню любов до прекрасного.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here