додому Новини Всеукраїнська еко-акція “Зробимо Україну чистою разом” охопить Тернопіль

Всеукраїнська еко-акція “Зробимо Україну чистою разом” охопить Тернопіль

625

vlcsnap-2016-02-25-16h52m45s453Хто, як не ми! Всеукраїнська еко-акція “Зробимо Україну чистою разом” у Тернополі розпочнеться вранці 23 квітня. Головна локація – парк імені Тараса Шевченка. Та організатори акції закликають усіх тернополян і мешканців області вийти цього дня на вулиці та прибрати довкілля. У такий спосіб пропагуватимуть екологічний рух не лише на Тернопільщині, а й по всій Україні.

“Зробимо Україну чистою разом”. 23 квітня о 10.00 год на Тернопільщині розпочнеться Всеукраїнська еко-акція. Організатори запрошують усіх охочих долучитися до події і вийти на вулиці міста, аби прибрати довкілля. Головною локацією у Тернополі є парк Шевченка, де можна буде не лише прибрати, а й повелелитися. Мета акції – навчити і виховати нове покоління, яке буде знати культуру екології.

– Це Всеукраїнська акція, яка походить від міжнародної організації “Let’s do it, Ukrainе” яка об’єднує одночасно 113 країн по всьому світі. Кожна країна в один день – виходять одночасно і прибирають територію. Україна в цій акції бере участь вже 6-й рік поспіль, – розповідає кординатор акції “Зробимо Україну чистою разом” у Тернопільській області Вікторія Микитюк.

Для того, щоб стати учасником акції “Зробимо Україну чистою разом”, не потрібно попередньо реєструватися. Подати заявку має лише та людина, яка хоче координувати проведення акції у своєму місті. Для цього варто зайти на сайт letsdoit.ua та подати свої дані. До проведення еко-акції долучається влада області, зокрема департамент сімї молоді та спорту обіцяє забезпечити потрібним реманентом для прибирання. У рамках акції “Зробимо Україну чистою разом” проведуть ще й “Чисто-фест”.

– Окрім цього планується багато активностей, такі як – місяць екологічного кіно, тобто все що можна організувати і все, що має просвітницький характер для молоді, старшого покоління також, – каже голова секретаріату ГО ” “Let’s do it, Ukrainе”  Олег Шкода.