Головна культура Всеукраїнський фестиваль української книжки “Джура-фест” вже вчетверте зібрав гостей у Тернополі

Всеукраїнський фестиваль української книжки “Джура-фест” вже вчетверте зібрав гостей у Тернополі

380

Всеукраїнський фестиваль української книжки вже вчетверте зібрав гостей у Тернополі. Розпочався він сьогодні, 25 квітня і триватиме до 27 квітня. Проходитиме фестиваль в Українському домі "Перемога", де і відбулось урочисте відкриття свята. Незмінним медіапартнером фестивалю "Джура-фест" упродовж чотирьох років є телеканал "TV-4".

Урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю української книжки "Джура-фест-2013" в Тернополі відбулось з усіма почестями. Гостей на вході зустрічав оркестр та червона доріжна. А оскільки наближаються Великодні свята, то в Український дім "Перемога" учаснки фестивалю заходили з перепусткою – гілочкою верби, яку їм вручали при вході. Участь у книжковому фестивалі цьогоріч зголосилось взяти більше 30 видавництв з усієї України.

Орест Косак, директор видавництва: "Традиційно приїжджаємо на запрошення наших колег з Тернополя, на Джуру-фест і цього разу також, тому що маємо ще такий оптимізм і хочемо заодно запропонувати тернопільчанам нові наші видання. Приємно, що Тернопіль долучився до такого кола шанувальників української книги і з ентузіазмом проводить ці фестини".

Протягом трьох днів, з 25 до 27 квітня тернополяни та гості міста матимуть можливість придбати книги за цінами виробника, відвідати чимало цікавих заходів у рамках фестивалю, а також поспілкуватись з улюбленими авторами.

Ева Гата, письменниця: "Ми вже четвертий рік поспіль є на цьому фестивалі і мушу відзначити, шо з кожним роком все краще і краще. Спочатку воно навіть так виглядало трошечки незвично так, тут не було так гарно, а зараз все стає гарніше, і гарніше і нас дуже то тішить".

Сьогодні українська книга потребує підтримки і популяризації. А фестиваль "Джура-фест" є одним із тих заходів, який привертає увагу до книги та прищеплює любов до друкованого слова, кажуть організатори.

Василь Ванчура, голова оргкомітету фестивалю української книжки "Джура-фест": "Старше покоління воно ше читало і молодше починає читати, а середнє ми чуть-чуть втратили. Я думаю, що такими фестивалями, зустрічами помаленечко буде. Я вважаю, що незалежно чи електронний варіант книжки, чи такий, но хоча би читали, бо письменники для того, пишуть, щоб хтось його читав".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here