додому Новини “Вселяють віру в себе”: у Тернополі вперше провели інклюзивні змагання серед військових...

“Вселяють віру в себе”: у Тернополі вперше провели інклюзивні змагання серед військових та ветеранів війни

494

Атмосфера захоплення незламною силою духу. Вперше у Тернополі провели інклюзивні змагання серед військових та ветеранів війни під назвою “Звитяга нескорених”.

Сергій – один із українських захисників. Він отримав поранення руки у боях за своє рідне місто Маріуполь. Чоловік пройшов через полон та переніс понад десять операцій. Каже: більше займатися спортом почав вже під час реабілітації.

“Взагалі спортивна реабілітація вона дуже допомагає відновитися, в комунікації, та у всьому. Приймав участь в Америці в повітряних сил та морської піхоти. Там зайняли три золоті медалі. Ну і не можу зупинитися,” – зазначає захисник. 

На заході ветерани війни та військові змагалися у веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі.

Ще один учасник спортивного заходу захисник Роман з Івано-Франківська. За його словами, такі змагання мотивують поранених бійців якомога швидше адаптуватися, повертатися до життя та не опускати руки під час важкого періоду реабілітації.

Вони вселяють в нас віру у самих себе. І дають можливість розвиватися дальше. Адже багато хлопців їдуть на міжнародні змагання. Хлопці починають займатися спортом. Тобто переключаються на таку роботу, яка в цілому допомагає їм самим перейти. Так, це відбувається усвідомленими над зусиллями і крізь біль, але воно працює, я вам відверто говорю,” – розповідає Роман. 

Загалом для участі у інклюзивних змаганнях “Звитяга Нескорених” до Тернополя приїхало більше сотні стронгменів – військових та ветеранів з різних українських міст. Учасники заходу, які посіли призові місця у своїх видах спорту, отримали медалі та подарунки.