додому надзвичайне Врятували чоловіка, який вирішив скупатись у Стрипі та почав тонути

Врятували чоловіка, який вирішив скупатись у Стрипі та почав тонути

501

tonulВчора, 7 квітня,  у Бучацькому районі в урочищі «Башти» на річці Стрипа тонула людина. Рятувальники, що прибули на виклик, встановили, що купаючись у нетверезому стані, в шлюзі застряг чоловік, мешканець міста Бучач, 1988 року народження. Потерпілий не міг самотужки вибратись з пастки.

Часу на виклик додаткової техніки для підйому шлюзу і спуску води не було – рятувати потерпілого потрібно було негайно. Рятувальні дії ускладнювались швидкою течією та значною глибиною. Тож працівники Служби порятунку одягли захисні костюми та приступили до рятування. Спершу вони закріпили знесиленого чоловіка рятувальною мотузкою до верхньої балки шлюзу, аби той залишався на поверхні води.

Далі, двоє рятувальників стали перед потерпілим, перегороджуючи та спиняючи своїми тілами стрімку течію, в цей час двоє їхніх співробітників, пірнаючи у крижану воду, вивільнили ногу людини, яка виявилась міцно затиснутою у заторах із затонулої деревини. Їм вдалось врятувати чоловіка.

На березі вже очікувала бригада швидкої, тож постраждалого негайно передали медикам, які доправили його до реанімаційного відділення Бучацької центральної районної клінічної лікарні.