додому суспільство Вранці та вдень у Києві було спокійно, розповів кореспондент TV-4

Вранці та вдень у Києві було спокійно, розповів кореспондент TV-4

528

Наш кореспондент Максим Мукомела зараз знаходиться у Києві. Він розповів, що у будівлі Київської Міської Держадміністрації зараз розташований штаб мітингувалиників. Тисячі людей зараз стоять під адмінбудівлею та на майдані Незалежності.

Кілька тисяч людей ночували цієї ночі у будинку профспілок, захопленій вчора будівлі Київської міської держадміністрації та в наметовому містечку. В адмінбудівлі  вони можуть попити чаю та кави, перекусити та отримати медичну допомогу.

– Ніч дійсно пройшла спокійно, хоча були слухи, що можуть штурмувати КДМА, але нічого, слава Богу, все спокійно пройшло. Люди зараз ті, що там, в обороні, і взагалі ночують, і дають сніданки. Гарячий чай, кава, канапки – без проблем.

Вже із 6 ранку сюди та на майдан почали сходитись люди. Поки що події у Києві проходять без сутичок. За ніч мітингувальники підручними матеріалами забарикадували підходи до майдану.

– Зараз ми бачимо барикади, таким чином люди намагаються захиститись в разу будь-яких атак на майдан. Ймовірно, заради розгону, але поки що таких настроїв не помічається, все спокійно. Зараз кілька тисяч людей на майдані, для барикад, що, можливо, символічно, використовували елементи ялинки.

З київської сцени зараз виступають активісти та закликають усіх з майдану приєднуватись до тих, що під Кабміном. Людей з українською символікою із кожною хвилиною на вулицях Києва більшає. У шевченківському суді ж сьогодні розглянули питання затриманих в ніч з п'ятниці на суботу студентів, тож людей заодно кликали і туди, аби не дозволити судити молодих людей. По обіді стало відомо, що затриманих студентів відпускають, а справи відправляють на доопрацювання,  вони були неналежно оформлені міліцією.