Головна Новини Вперше в Україні у Тернополі земельні питання розглядають за участю заявників

Вперше в Україні у Тернополі земельні питання розглядають за участю заявників

421

522161586_n

28 квітня на черговій сесії Тернопільської міської ради розгляд питань, які стосуються земельного законодавства відбувався у новому форматі.

Згідно розпорядження міського голови Сергія Надала, відтепер на сесію міської ради запрошуються представники усіх заявників щодо певного земельного питання і депутати можуть задати їм додаткові запитання. Також паралельно на екрані у залі засідань проводиться фото – та відеотрансляція, де депутати можуть побачити місце знаходження земельної ділянки.

Як зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал, такий формат зніме багато питань від тернополян та окремих депутатів щодо земельних рішень, які традиційно приймають на сесії.

960067301_n«Серед земельних питань, які прийняли на сесії міської ради, 9 стосуються закріплення земельної ділянки під гаражами за їх власниками, – розповідає начальник земельного відділу міськради Віктор Кібляр. – Також 35 питань стосуються закріплення права власності під існуючим житлом, 16 – продовження діючих договорів оренди під існуючими об’єктами нерухомості, чотири питання виносяться на аукціон для продажу, 39 – у зв’язку зі зміною власників чи назви об’єктів нерухомості, 12 – ОСББ».

Це ще один крок до відкритості, адже на сайті розміщений бюджет у вигляді інфографіки, завдяки чому тернополяни у зручний для себе спосіб можуть побачити усі доходи міста та на які потреби вони спрямовуються.

Коментарі

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here