додому суспільство Вперше в Україні через Skype можна спілкуватись з податківцями

Вперше в Україні через Skype можна спілкуватись з податківцями

584

З податківцями через Skype. Відтепер в об'єднаній державній податковій інспекції нова послуга для підприємців – онлайн консультація через інтернет. Тернопіль став першим містом в Україні, де започаткували такий вид консультацій. У тестовому режимі через Skype податківці консультують вже близько місяця. За цей час новою послугою вже скористалося більше сотні платників податків.

Двічі на тиждень: у вівторок та четвер з 10 до 12 години дня, платники податків можуть онлайн з допомогою програми Skype, спілкуватися з податківцями. Такий напрямок роботи вибрали недаремно, наголошують в управлінні Міндоходів, – все для зручності платників. Не виходячи за поріг дому чи офісу, в режимі живого спілкування, можна отримати відповіді на усі запитання. Кодове слово: todpi1918. Саме так називається обліковий запис податкової. Охочим отримати консультацію потрібно напередодні надіслати заявку через Skype.

Петро Якимчук, начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Зареєструвавшись користувачем у Skype,кожен може підключитися і в режимі онлайн навіть не один на один з нашим консультантом, а навіть 15-20 платників одночасно можуть спілкуватися з нашим консультантом і отримувати інформацію. Тобто можна сказати, що це такий міні онлайн-семінар".

Поки що онлайн консультацію можна отримати двічі на тиждень. Тема розмови – наперед запланована, її анонс є на офіційному сайті відомства. Проте згодом такі консультації планують зробити щоденними.

Ірина Галицька, старший інспектор Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області: "Надаємо відео-консультації. Платникам дуже зручно, бо є можливість відповідати також письмово, надсилати посилання на потірбну інформацію. Дуже популярна ця послуга стала, бо протягом цього періоду досить короткого, є вже близько 100 консультацій платникам податків надано".

Тематики проведення відео-консультацій найрізноманітніші: подання звітів, діяльність фізичних, юридичних осіб, податок на додану вартість і чимало іншого. У головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області закликають, слідкувати за графіком проведень і виходити на skype-зв'язок із податківцями.