додому спорт Вперше ФК “Тернопіль” в 1/8 Кубка України (ВІДЕО, коментарі тренера)

Вперше ФК “Тернопіль” в 1/8 Кубка України (ВІДЕО, коментарі тренера)

483

ФК "Тернопіль" вперше в історії проходить в 1/8 Кубка України з футболу. Свідками видовищного матчу стали вболівальники, які прийшли на кубковий матч тернопільських муніципалів проти першолігового ФК "Полтава".

Переможний матч у 1/16 Кубка України з футболу для ФК "Тернопіль" почався не так радісно. Вже на 4-й хвилині захист муніципалів прогавив сьомого номера ФК" Полтава" Длявера Нурідінова і той не схибив. Пропустивши м'яч поступово тернополяни вирівняли гру та зосередилися на своїх атаках. У низці моментів їм відверто не пощастило і все ж, натиск на ворота полтавчан свій результат приніс. Ігор Курило успішно замкнув навіс із кутового. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Справжнє видовище для вболівальників почалося із ІІ тайму на старті якого чергові атакувальні дії тернопільскої команди призвели до автоголу у ворота ФК "Полтава". Полтавчани, які вважалися фаворитами зустрічі, адже виступають у І лізі, кинулися відігруватися. У низці моментів від пропущеного голу муніципалів Тернополя врятував Плетеницький, а з 77-ї хвилини господарі заграли в більшості. За грубу гру з поля вилучили гравця Полтави. Втім це лише додало драматичності решті поєдинку.

На 84-й хвилині полтавчани, вкотре отримавши право на кутовий, рахунок таки зрівняли. Та радість суперника була недовгою. Сергій Полянчук опинившись на ударній позиції знову вивів ФК "Тернопіль" вперед. Спливали останні секунди поєдинку і тернопільські вболівальники уже почали святкувати перемогу – як виявилося, завчасно. Андрій Дубчак грає у свому штрафному рукою, за що отримує червону картку. Призначений пенальті гравець ФК "Полтава" реалізував. 3:3, інтрига матчу за вихід в одну восьму Кубка України переноситься на додаткові 30 хвилин.

Ризик пропусти вирішальний м'яч дещо стримував напір у обох команд, втім і бажання забити той же вирішальний гол ніхто не відміняв. Тут успішнішими виявилися знову тернополяни. Свій момент не втратив Андрій Пастернак, встановивши рахунок 4:3 на користь ФК"Тернопіль". Гравці "Полтави", намагаючись відігратися, заграли вкрай жорстко, за що поплатилися іще двома червоними картками та провели решту матчу із сімома польовими гравцями. фінальний свисток арбітра засвідчив перемогу ФК"Тернопіль" та вихід муніципалів у одну восьму Кубка. ФК "Полтава" на чолі із відомим в Україні тренером Ілльою Близнюком платиться за недооцінку суперника вильотом із кубкового змагання.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Я би нині назвав "Полтавська битва". Повірте, ігра була важка, ми хотіли виграти. Не знаю, чому Близнюк зайвив, що тренєра вже сказали, що "пройшли їх". Такого не було – пройшли. Ми уважаєм його команду, уважаємо їхнє місце в І лізі, но це був спор один в нас – зможем ми на другий рік грати в І лізі на рівні з тими командами, якими вони є. На нашу ігру сказали перед ігрою, що вони тільки б'ють вперед, нічого, не б'єм ми вже вперед"..

На запитання, кого б хотіли у суперники в 1/8 кубка України, Василь Івегеш відреагував так:

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Та хоч "Шахтар" давайте сюди зараз, "Динамо" Київ, тільки не Свердловськ (сміється). Розумієте, жерєбьовка буде. Канєшно хотілось би прем'єр-лігу щоб народ побачив ,і, я вам скажу, за півтора року приємно нині одно, подякувати людям які прийшли на футбол. Як ми їх хотіли бачити, як ми хотіли свою аудиторію завоювати і ви знаєте, кінець цього матчу, з сльозами на очах я дивився на те, шо, то шо ми йшли 10 років до того всього, ми сьогодні дойшли"

Хто ж буде суперником ФК"Тернопіль" в 1/8 Кубка України з футболу стане відомо із жеребкування, яке призначене на 27 вересня.