додому допомога Восьмилітньому Валентину Фесуну з Тернополя потрібна допомога

Восьмилітньому Валентину Фесуну з Тернополя потрібна допомога

1102

Дитині терміново потрібна допомога. Восьмилітньому Валентину Фесуну з Тернополя лікарі поставили діагноз лейкодистрофія. Це захворювання нервової системи, обумовлене ураженням підкіркових вузлів головного мозку. Тобто у хлопчика проходить відмирання головного мозку. Також медики виявили у нього ряд інших захворювань, які погіршують стан дитини. Щоб підтвердити всі діагнози і назначити ефективне лікування, потрібно пройти обстеження за кордоном. Для цього треба понад 14 тисяч доларів, каже мама  хлопчика. Вона виховує дитину самотужки. Просимо усіх небайдужих проявити милосердя і підтримати цю родину.

Валентинчик – лагідно називає свого сина мама Наталія Фесун. Каже, він любить ходити до школи, у нього багато друзів. Розповідає, у хлопчика проблеми із здоров’ям. Виникають часті кровотечі, порушення постави, двобічна плоскостопість і арталгія колінних суглобів, а минулого року лікарі поставили ще один діагноз – нейрометаболічне дегенеративне захворювання нервової системи (лейкодистрофія). Підтвердити його і чим швидше назначити лікування можуть лише за кордоном. Для цього потрібно не менше 14 тисяч доларів.

– В липні ми зробили МРТ і воно показало руйнування білої речовини в мозку. Нас відправили на Київ. Київ сказав, що в дитини дегенеративне захворювання нервової системи по типу лейкодистрофії. Це тобто йде відмирання головного мозку.  Я подавала в Турцію, то Турція прислала, що потрібно 14 тисяч на обстеження тільки. А проживання, переліт, дорога – це за мій кошт, – говорить мати Валентина Наталія Фесун.

Картка № 5168742603937065 в ПАТ « Приватбанк» Фесун Наталія Ігорівна ( мати Валентина)

Тел. 0683583167- Наталя.