Головна благоустрій Восени капітально відремонтують дорожне покриття на Шота Руставелі та Бродівській

Восени капітально відремонтують дорожне покриття на Шота Руставелі та Бродівській

391

vlcsnap-2015-09-11-16h35m51s191У Тернополі тривають ремонти доріг. Нині асфальтують дорожне покриття вулиці Тернопільської, а саме від повороту з  Львівської до кінцевої зупинки громадського транспорту в Кутківцях. Загальна протяжність відремонтованої дороги – більш як 600 метрів, туди курсує громадський транспорт. Цієї осені комунальники планують ще капітально відремонтувати дорожне покриття на Шота Руставелі та Бродівській. Рух транспорту там частково обмежать.

Дороги у Кутківцях не ремонтували дуже давно, розповідають місцеві мешканці. Частину вулиці Тернопільської зробили три роки тому. Решта дороги була у жахливому стані.

Сьогодні тут асфальтують дорогу, а саме від повороту з вулиці Львівської до кінцевої зупинки громадського транспорту в Кутківцях. Крім того, у Тернополі допоки суха погода, завершують класти бруківку на тротуарах вулиці Шпитальної, ремонтують дорогу вулиці Тролейбусної, і приступатимуть до наступних доріг.

– Цього року завершуємо Шпитальну, робимо капітально Шота Руставелі, ремонт деформаційного шва вулиці Промислової, і частково шляхопроводу по вулиці Бродівській, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Цьогоріч капітальним ремонтом в місті охопили майже три десятки доріг. Якщо в попередні роки асфальтували в основному центральні проїзні автошяхи, то нині більше уваги – додатковим та міжквартальним проїздам. Крім того, у 2015 році завдяки проведеній фінансовій децентралізації Тернопіль отримав більше грошей, які використали саме на капітальні ремонти дворів та доріг.

– За рахунок змін до податкового кодексу, за рахунок змін до бюджетного кодексу, місто отримало право більшу суму коштів спрямовувати на капітальні видатки, орієнтовно це близько 35 мільйонів гривень, які ми могли додатково спрямувати саме на проведення ремонту дворів, міжквартальних проїздів і доріг, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також нині триває ремонт бульвару Куліша, прибудинкової території проспекту Злуки, 35. Наступного тижня комунальники розпочинають ремонтувати двір Чернівецької, 56. Заплановано заасфальтувати ще 60 заїздів до прибудинкових територій, одинадцять з них уже відремонтували.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here