Головна ctrichka Ворожка підказала правоохоронцям, де шукати зниклого дворічного хлопчика

Ворожка підказала правоохоронцям, де шукати зниклого дворічного хлопчика

218 Впродовж восьми годин на Кременеччині розшукували двохрічного хлопчика. Дитина вийшла на вулицю і пішла з двору. Про зникнення близько 19.00 міліціонерів повідомила бабуся хлопчика, мешканка хутора Трачуки. Вона заявила, що онук щез раптово, вона відволіклася всього на кілька хвилин, як малий пішов з подвір’я.

На пошуки дитини задіяли близько 60 осіб особового складу Кременецького райвідділу, 20 місцевих рятувальників та місцевих мешканців. Через деякий час до них приєдналися правоохоронці обласного управління міліції, бійці батальйону “Тернопіль” та обласна служба надзвичайних ситуацій.

Шукали всюди, розповів заступник начальника обласного управління  міліції Руслан Балик. До пошуків залучили лісничого, оскільки він найкраще орієнтувався в лісах. Проте дитини не було. Лісничий вирішив скористатися останньою можливістю й зателефонував до місцевої ворожки. Жінка повідомила, що дитину потрібно шукати в полі.

123Уже після другої ночі хлопчика вдалося розшукати. Його виявив у борозні, за метрів 150 від хати, сам лісничий, який дослухався до слів ворожки та почав оглядати поля. Хлопчик спав. Його врятував від переохолодження теплий одяг. Дитину, до моменту приїзду швидкої, розтерли та розігріли. Загрози життю дитини немає.

Батьки дитини вдячні усім, хто долучився до пошуків їхнього сина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here