додому Головні Волонтери з Німеччини приїхали до Збаража із допомогою для військових, переселенців та...

Волонтери з Німеччини приїхали до Збаража із допомогою для військових, переселенців та нужденних

387
Волонтери з Німеччини приїхали до Збаража із допомогою для військових, переселенців та нужденних. Із європейськими благодійниками вже півтора року співпрацюють координатори волонтерського штабу “Українська команда” в Тернопільській області. Саме вони складають список усього необхідного. Цього разу німці привезли продукти харчування, постіль та інвалідні візки для Збаразької центральної лікарні.
Томас та Пітер – волонтери з Німеччини, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення співпрацюють із волонтерським штабом “Українська команда” в Тернопільській області. Іноземні благодійники працюють, аби військові з Тернопільщини, ВПО та нужденні мали усе необхідне для життя під час війни.

Томас Готволд та Пітер Вілл, волонтери з Німеччини, розхповідають: “Ми підтримуємо людей в українських лікарнях, школах. От його діти роблять браслети жовті і сині, і збираються гроші в Німеччині для допомоги українцям. Так, нам страшно тут, але більш страшніше за українців, які живуть у війні постійно”.

З Європи до Тернопільщини волонтери приїжджають уже удвадцяте. Цього разу Томас та Пітер на великому автобусі з причіпом привезли гуманітарну допомогу для Збаразької центральної лікарні.

Григорій Чепіль, директор Збаразької центральної лікарні, каже: “Ми отримуємо величезну кількість медикаментів: парентерального харчування, також ми отримуємо простині для військовослужбовців, одежу для військових, продукти для військових і ВПО”.

Волонтерський штаб “Українська команда” в Тернопільській області співпрацює із десятками волонтерських організацій євросоюзу.

Ігор Дмитришин, координатор волонтерського центру “Українська команда” у Збаражі, коментує: “Продукти харчування, багато дороговартісних медикаментів привозять і вони поставили у Збаражі мобільну котельну. Вона забезпечує повноцінно заклади освіти, це дуже потужний і дороговартісний для нас подарунок”.

Незабаром “Українська команда” в Тернопільській області отримає від німецьких друзів дороговартісний переносний рентгенівський апарат. Його також планують встановити у Збаразькій центральній лікарні.