додому Новини Волонтери з благодійного центру “Платформа Єдності” організували для сімей військових святкову програму

Волонтери з благодійного центру “Платформа Єдності” організували для сімей військових святкову програму

435
Новорічна казка для дітей. Волонтери з благодійного центру “Платформа Єдності” організували для сімей військових святкову програму. У відпочинковому комплексі в селі Охримівці дорослі і діти переглянули виставу, отримали подарунки від Святого Миколая та небайдужих, а коли наша знімальна група запитали у дітей захисників та захисниць, що вони попросили у Чудотворця, усі відповідали одинаково: … щоб швидше закінчилась війна.
Світлана Москалюк має відповідальну місію – виховувати онуків, бо син і невістка – на передовій. “Син з 2015 року на війні, а невістка від початку повномасштабного. І так онуки залишились з нами. Друга внучка також – батьки військові”.

Батьки до Елі з передової приїжджають не часто. Дівчинка пригадує, як нещодавно тато зробив їй сюрприз.

Зі схожими історіями, як у сім’ї Москалюків у відпочинковий комплекс в селі Охримівці приїхало близько 60 сімей військовослужбовців. Подарувати дітям та дорослим зимову казку вирішили волонтери з центру “Платформа Єдності”.

Леся Серетна, волонтерка благодійного центру “Платформа Єдності”, коментує: “Щоб вони відчули, що про них пам’ятають, дбають і хочуть, щоб вони на хвильку десь відлучилися від всяких проблем. Мені би хотілось їм подякувати, що ми зараз маєм таку можливість привезти їх сюди”.

Ірина – дружина зниклого безвісти військового. Жінка залишились сама з двома маленькими дітьми. “Треба говорити з дітьми про війну, але дарувати їм їхнє дитинство. Вони багато, що втрачають. Маленькі і великі. Дякуючи ЗСУ, які наш захищають, ми зараз маємо можливість їм це подарувати”, – каже жінка.

У зимовому містечку сім’ї військових мали нагоду переглянути виставу, діти отримали подарунки від Св. Миколая та волонтерів, усіх частували обідом, а також багато фотографувались біля новорічних декорацій. А коли ми запитали у дітей захисників та захисниць, що вони попросили у Святого Миколая, всі відповідали одинаково.