![vlcsnap-2023-01-05-16h05m19s959](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-05-16h05m19s959-640x360.png)
“Ти не один на Різдво”. Волонтери євангельських церков Тернополя відвідали стареньких одиноких тернополян. Їм відвезли подарунки та заколядували. Загалом благодійники відвідали понад дві сотні стареньких. Сюжет про це – далі.
“Ти не один на Різдво”. Волонтери євангельських церков Тернополя відвідали стареньких одиноких тернополян. Їм відвезли подарунки та заколядували. Загалом благодійники відвідали понад дві сотні стареньких. Сюжет про це – далі.