додому Новини Волонтери центру “Платформа єдності” організували свято для дітей військовослужбовців

Волонтери центру “Платформа єдності” організували свято для дітей військовослужбовців

429

Заходи до Дня захисту дітей від “Платформи єдності” продовжуються. На території відпочинкового комплексу у селі Охримівці відбулося справжнє свято для дітей військослужбовців.

“Герої казок дають можливість їм розігратися, тобто це буде деякий час, потім будуть солодощами пригощати, а також звичайно по традиції піцу. Ну і як же без подарунків в міжнародний день дитини,” – розповідає Леся Серетна, волонтерка благодійного центру “Платформа єдності”. 

На святі діти-військовослужбовців були разом із рідними. Світлана дружина захисника приїхала на захід разом із двома доньками. Чоловік краянки ще з 2014 року боронить Україну. Жінка говорить, такі заходи допомагають відволіктися дітям від страшної реальності.

“Враховуючи те, що діти весь час в стресових ситуаціях і хвилюються за батька, то ми вирішили трошки їх відволікти від буденності і надати їм кілька годин тої веселості та дитинства. Програма досить непогана, ми вже не в перший раз співпрацюємо з платформою єдності, досить задоволені і подарунками,” – каже Світлана, дружина військовослужбовця. 

Загалом взяли участь у святі 80 дітей. Після двогодинних веселощів із аніматорами – на хлопців і дівчат чекав солодкий стіл, піца, а також подарунки в честь свята.