додому Головні Волонтери створили сайт з усіма офіційно зареєстрованими загиблими бійцями із Тернополя та...

Волонтери створили сайт з усіма офіційно зареєстрованими загиблими бійцями із Тернополя та області

666

У Тернополі презентували проєкт “Книга пам’яті Тернопільщини. Герої російсько-української війни”. Ініціативна група громадської організації “Медіа-центр Тернопіль” створила спеціальний сайт, де є усі дані про офіційно зареєстрованих загиблих бійців, уродженців та жителів міста Тернополя чи області починаючи із 2014 року і донині. На сьогодні сайт налічує понад 100 Героїв війни. Подробиці – далі.

“У нас фактично онлайн-меморіал вшанування пам’яті Героїв. Тепер ми спілкуємось із громадами, із родинами, які зможуть бути дотичними, якщо захочуть щось на сайті поміняти”, – розповів Тарас Савчук, продюсер проєкту “Книга пам‘яті” загиблих Тернопільщини. Герої російсько-української війни”.

Зараз сайт налічує понад 100 Героїв війни. Також вказані біографії, обставини загибелі, місця поховання, нагороди, увічнення пам’яті та світлини бійців. Аби зібрати усю цю інформацію, команда проєкту щодня опрацьовує більше тисячі публікацій, відео і аудіоматеріалів, оприлюднених у місцевих ЗМІ та інших сайтах.

“Це наш прямий обов’язок – зараз створити таку річ про наших Героїв, тому ми взялись за цю справу. Ми будемо співпрацювати з редакторами, щоб мати всю інформацію офіційну. Лише після точних даних будемо все публікувати”, – додав головний редактор проєкту Володимир Андріїшин.

Волонтери кажуть, що про кожного Героя планують відзняти ще й відеоматеріали, а також на сайті додати функцію друку і зробити із зібраних світлин стенди та плакати для розміщення у громадах.