додому Головні Волонтери організовують благодійний концерт у парку Шевченка

Волонтери організовують благодійний концерт у парку Шевченка

667

Кожна гривня допомагає рятувати життя українського бійця. З початку повномасштабного вторгнення волонтери благодійного фонду” Штаб Перемога” невпинно працюють та допомагають нашим військовим на фронті. Вони відправляють захисникам та захисницям аптечки та медикаменти на передову. Та для того, аби не припиняти займатися цією справою і надалі, зараз благодійники потребують фінансової підтримки. Відтак, вони вирішили організувати концертний фестиваль з мистецькими та іншими цікавими майстер-класами. Таким чином кожен зможе гарно провести час та підтримати наші ЗСУ. Подробиці – у сюжеті.

Волонтери благодійного фонду “Штаб Перемога” складають аптечки, які незабаром потраплять до українського бійця на фронт. Цим вони почали займатися в перші місяці повномасштабного вторгнення ворога в Україну. Адже вважають: такий індивідуальний набір речей першої допомоги може врятувати життя військового під час поранення на передовій.

“Ми старалися наближувати склад української цієї аптечки, яка є в нас зараз в наявності, до аптечки, яку давали натівським бійцям, бійцям США. Бо в них досить гарна і досить гарно скомплектована аптечка. Всіх речей, які є натівській аптечці і ті, які в нас, в нас може відрізнятися по 3-4 пунктах. Їх просто нереально знайти зараз”, – розповідає голова благодійного фонду “Штаб Перемога” Павло Крук.

Волонтери не тільки допомагають військовослужбовцям на фронті, а й тим, що перебувають на лікуванні у медичних закладах. Також вони постачають медикаменти у прифонтові лікарні.

Волонтери вирішили організувати у Тернополі благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ. Тут будуть і артисти, і майстеркласи. До того ж, тернополянам представляють військові трофеї, які художники перевтілили у витвори мистецтва.

Захід відбудеться у неділю, 13 серпня з 11 до 21 години у парку імені Тараса Шевченка. Виручені гроші спрямують на придбання усього необхідного в аптечку військових. Пам’ятайте: кожна ваша гривня допоможе врятувати життя бійця.