Головна Новини Волонтери “Об’єднання” Самопоміч” збирають продукти для куті

Волонтери “Об’єднання” Самопоміч” збирають продукти для куті

310

vlcsnap-2015-12-24-17h25m01s446Поділись кутею з солдатом. У Тернополі волонтери “Об’єднання” Самопоміч” збирають продукти необхідні для приготування куті. Вакуумні пакунки із різдвяною стравою передадуть на передову українським бійцям, яким доведеться зустрічати Різдво у зоні проведення антитерористичної операції.

– Триває робота нашого волонтерського центру, зокрема цього тижня ми передаєм в зону АТО військове взуття, яке отримуємо завдяки постійній співпраці з нашими благодійниками з Канади, от, більше року триває наша співпраця вже, за що їм велика подяка. Крім того триває наш соціальний проект “Поділись кутею з солдатом”. Ми були співорганізаторами такого проекту минулого року, нам вдалося зібрати понад тонну куті, яку наші активісти завезли на Схід хлопцям на саме Різдво, – розповідає керівник Тернопільської міської організації “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Щорб українські біці на Сході змогли відчути різдвяний дух, акцію “Поділись кутею з солдатом” вирішили зробити і цього року. Тернополян просять приносити до офісу “Самопомочі”, що на вулиці Руській, продукти, необхідні для приготування куті.

– Ми розумієм, що зараз всім в припинципі важко, але думаю що кожен, кожна сім’я може від себе шось дати. Хтось склянку пшениці, хтось склянку маку, хтось родзинки. Просимо приносити всі інгредієнти, які є на кутю і в принципі всім відомі – це пшениця, мак, мак бажано тертий, запаяний, тому шо кутя мусить ще доїхати до наших хлопців в зону АТО. Також горіхи, цукор, мед, – говорить депутат Тернопільської міської ради, фракція “Самопоміч” Олег Нитка.

З отриманих продуктів волонтери приготують набори куті у двох видах.

– Для хлопців, які стоять на самому передку в зоні АТО, безпосередньо на першій лінії ми відправляєм повністю готову кутю. Тобто, вариться пшениця, вона вакуумується в спеціальні пакети і вона може зберігатися до двох тижнів. Дальше всі інгредієнти, кожен в окремому пакеті, докладаються вже зверху і інструкція по її приготуванню. Для тих хлопців, які не стоять на передній лінії вогню кутя відправляється в сирому вигляді для тих хлопців, які мають можливість її приготувати. Така кутя може зберігатися значно довше, – каже Олег Нитка.

Підготовлену кутю відправлятимуть на Схід вже наступного тижня, аби до Різдвяного вечора вона вже була у бійців.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here