Головна Головні Волонтери логістичного центру допомоги бійцям АТО знову просять про допомогу для армії

Волонтери логістичного центру допомоги бійцям АТО знову просять про допомогу для армії

360

vlcsnap-2015-09-17-15h15m37s131Волонтери логістичного центру допомоги бійцям АТО повернулись зі Сходу. Вони відвозили допомогу для армії. Після цього рейду їх склад порожній, як ніколи. Кажуть, немає взагалі нічого. І хоч у людей вже вкотре  просити посприяти продуктами чи одягом соромно, та все ж сподіваються на допомогу небайдужих.

Волонтери Логістичного центру допомоги біцям АТО тільки повернулись зі сходу. Допомогу бійцям возили по лінії фронту від Станиці Луганської до Пісків. Після цієї поїздки склад порожній. Справу свою кажуть, продовжувати вважають обов’язком. Тож сподіваються на допомогу продуктами чи грошима людей та меценатів.

– Зараз з початком осені меценатські пожертви і людей пожертви впали на 95%. Це я сміло можу говорити. Я це рахую не в валютному, гривневому еквіваленті, а навіть в закрутках чи тушонках, чи продуктах, – розповідає волонтер Логістичного цетру допомоги бійцям АТО Назар Хамуляк.

Допомога бійцям Сходу далі необхідна, бо бойові дії не припиняються. У людей, кажуть волонтери, просити вже соромно, бо на кожен заклик тернополяни приносили усе необхідне. Та у логістичному центрі все ж сподіваються на допомогу небайдужих. На носі зима, а у цей час витрати збільшуються.

– Ті самі бушлати, зимова форма, тепла форма, термобілизна, шкарпетки, футболки. Цю одежу треба мати як мінімум в двох варіантах. Бо як було літо – можна було спокійно випрати, висушити, і за годину часу ти можеш вбратися в ту саму форму, – каже Назар Хамуляк.

Також волонтери запрошують зголошуватись прорабів, мулярів, штукатурів для будівництва на базі 44-ї бригади, яка дислокується в Тернополі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here