додому здоров'я Волонтери “Червоного Хреста” та медичного університету передали ліки для хворих на туберкульоз

Волонтери “Червоного Хреста” та медичного університету передали ліки для хворих на туберкульоз

889

Волонтери “Червоного Хреста” та Тернопільського медичного університету передали ліки для хворих на туберкульоз. Гроші на ліки збирали на благодійному ярмарку. Акція відбулася у Тернополі в рамках Місячника Червоного Хреста.

Щоб допомогти та уберегти людей від туберкульозу, волонтери Червоного Хреста та Тернопільського медичного університету спільно організували на Театральному майдані міста солодкий ярмарок. Кожен охочий міг перевірити своє здоров’я та придбати солодощі. Отриманні понад шість тисяч гривень волонтери витратили на закупівлю ліків для пацієнтів тубдеспансеру.

На отримані гроші волонтерам вдалося придбати антибіотики, дезінтоксикаційну терапію, системи. Тобто, медикаменти більш побутового рівня, на які часто хворим не вистачає грошей. Волонтери переконані: такі акції спонукають людей дбати про своє здоров’я.

Акція відбулася у Тернополі в рамках Місячника Червоного Хреста. Заходу, який покликаний допомагати людям, які потребують цього. Місячник Червого Хреста продовжується і кожен охочий може долучитись до доброї справи.