додому Новини Волонтерський штаб “Українська команда” майже рік для військовослужбовців Тернопільщини доставляє усі необхідні...

Волонтерський штаб “Українська команда” майже рік для військовослужбовців Тернопільщини доставляє усі необхідні речі

515
“Військова пошта” вкотре відправила допомогу нашим захисникам та захисницям. Волонтерський штаб “Українська команда” майже рік для військовослужбовців Тернопільщини доставляє усі необхідні речі. Окрім запитів, які роблять військові для волонтерів, благодійники передають посилки, які формують рідні військовослужбовців. Що цього разу відправили на фронт – дивіться далі у сюжеті.
У волонтерському штабі “Українська команда” працює проєкт “Військова пошта”. Команда майже рік доставляють вантажі для військовослужбовців Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні бойових дій. Посилки формують для бійців як рідні, так і самі волонтери.

Тетяна Комісарчук, координаторка волонтерського штабу, каже: “Зараз ми працюємо інтенсивно із 105-тою бригадою та нашою 44-ою артилерійською. Отже, ми від них отримуємо конкретні запити для того, аби не витрачати ресурс на щось непотрібне”.

Тетяна Комісарчук розповідає, їхній команді завжди вдається закривати потреби, з якими звертаються військові. Запити каже, бувають дуже різними.
“Це в основному буває засоби для ремонту машин, для ремонту іншої техніки, тобто ми дуже часто закриваємо такі потреби. Це є засоби не конкретно для одного бійця, а для цілого підрозділу. Я дуже радію, коли, наприклад, я оголошую збір і є люди, які не фінансово долучаються, а просто телефонують і говорять ми можемо закрити питання по деяких моментах”.

Цього разу волонтери для наших захисників та захисниць відправили перебійники для підтримки живлення, продукти харчування, мийні засоби, а також два комплекти шин для 105-тої бригади. Окрім цього, волонтери доставляють адресні посилки від рідних військовослужбовців.

Рідні захисників та захисниць можуть приносити посилки у точки прийому, які діють у 14-ти населених пунктах Тернопільської області. Це Шумськ, Зборів, Тернопіль, Бучач, Трибухівці, Золотий потік, Заліщики, Товсте, Гусятин, Хоростків, Гримайлів, Колиндяни, Заводське та Кременець.