додому суспільство Володимиру Вихрущу 4 березня виповнилося б 80 років

Володимиру Вихрущу 4 березня виповнилося б 80 років

444

Відомому ученому-економісту, українському поету, вихідцю із Тернопільщини Володимиру Вихрущу сьогодні, 4 березня, виповнилося б 80. З нагоди  ювілею людини, яка усе своє життя віддала праці на благо України та українців, у Тернополі на вулиці Замковій відкрили меморіальну дошку.

Відомий та безперечно талановитий поет, публіцист, економіст, громадський діяч, автор багатьох популярних пісень, лауреат Всеукраїнських літературних премій імені Братів Богдана і Левка Лепких та імені Іванни Блажкевич залишив нащадкам неабиякий  духовний спадок. Родина Володимира Вихруща власним коштом спільно із однодумцями увіковічнили пам'ять про нього. На вулиці Замковій у центрі Тернополя, на стіні будинку, в якому колись жив Володимир Вихрущ, відкрили меморіальну дошку.

– Хай вас Господь оберігає, дякую вам за пам'ять, дякую вам за культуру. Приходьте до батька, тоді добрі люди прийдуть до вас, бо один з його заповітів звучав так: відходи горнуться до відходів, ви бачите, де Янукович? В Ростові разом з Путіним. А добрі люди горнуться до добрих людей. То дай Боже вам здоров'я і щоб ми горнулися і були людьми, – сказав син Анатолій Вихрущ.

Прийшло на відкриття меморіалу чимало відомих людей Тернополя і Тернопільщини, культурно-мистецькі, громадські діячі, представники влади та молодь. Про Володимира Вихруща усі вони говорять із винятковою шаною та повагою і зачитують його вірші, які не втрачають своєї сили та актуальності й сьогодні.