Головна суспільство Володимир Кравець здогадується, хто розпочав брудну кампанію проти нього

Володимир Кравець здогадується, хто розпочав брудну кампанію проти нього

498

vlcsnap-2014-07-21-18h42m58s138Сексуальний скандал, королівські маєтки та найбільша ректорська зарплата в Україні. Такими були останні новини про ректора тернопільського національного педагогічного університету. Хто і чому його обливає брудом, розповідає Володимир Кравець, підозрює, та не говорить. Проте такими діями проти нього, каже, автоматично впливають і на репутацію ВУЗу. Останньою краплею стала публікація у місцевих інтернет-виданнях, ніби-то він має величезні статки, які продає. І пояснює, брифінг організував не для захисту, а для того, аби громадськість знала реальну картину.Частина маєтків, які у публікаціях тернопільських інтернет-видань приписали ректору тернопільського національного педагогічного унверситету, говорить, йому не належать.

– Перший статок, лот №1 – квартира бухгалтера економічного університету в с. Петриків, приписана ректору педуніверситету. Лот №2. Квартира бухгалтера тернопільського педуніверситету. Це ж є на сайті. Лот №3. Квартира на Острозького. Я взагалі не знаю, це новий будинок, я того будинку не знаю. Лот №4 – дві земельних ділянки. От я спеціально пішов до сільської ради, і кажу: дайте мені папір, що я взагалі тут вперше, – пояснює ректор ТНПУ ім. Володимира Гнатюка Володимир Кравець.

Крім того, розповідає ректор, у публікаціях вказали новіший рік випуску його автівок, яких у нього й справді дві. Це автоматично збільшило їх ціну чи не вдвічі. Ще – приписали майно дітей. Тому запевняє: статків має не так багато.

– Квартира Громницького,2, чотирьохкімнатна квартира. Офіційна загальна площа – 103,6 кв. метрів. У мене є дача, вона ще з 86-го року та земельна ділянка, в 87-му побудована. Все, – розповідає Володимир Кравець.

Виникали питання і до зарплатні, яка, ніби-то, найвища серед ректорських в Україні. Володимир Кравець пропонує підрахувати.

– Зарплата номінальна ректора – 3715 грн, статус національного – подвоює – 7430, дальше, згідно контракту добавляється всього навсього 65%, це близько 5 тисяч, ітого – 12 тисяч, – говорить Володимир Кравець.

Додається до зарплатні і доплата за професорський статус, за ступінь доктора, за вислугу років, секретність та надбавка за звання заслуженого ректора. Всього – 19 тисяч. Крім того, каже, викладає, тому і набігає сума чимала. Не оминув увагою Володимир Кравець і сексуальний скандал – два роки тому, буцім, він особисто приймав на роботу на одну із кафедр молоду леді, яка поза своїми професійними обов’язками мала ще й надавати “сексуальні” послуги.

– Воно ж теж купи не тримається. Ну богу дякувати, я ж в цій темі трошки знаюся в сексуальній. Це моя тема, да, але шоб до такого вдатися в свої 70 майже років я б не додумався.

Конкуренції серед інших тернопільських вузів його університет не відчуває, бо спеціальності не дублюються. На посаду ректора втретє Володимир Кравець теж не претендує. Кому і навіщо потрібно обливати його брудом, говорить, підозрює, але прізвищ не називає. Та закликає перестати вести брудну кампанію проти його особи, адже це впливає на рейтинг університету.

– Ви думаєте, зараз дуже велика радість працювати ректором, коли на тебе вішають все? Згвалтував хтось когось – ректор винен, вкрали щось – ректор, політика -ректор. Ідуть на майдан – ректор, одні звинувачують, що пішли, інші – що мало пішли. Оце постійний процес такий. Знаєте, коли тобі вже так глибоко за 60 – не хочеться, хотілось би вже і спокою на цей раз.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here