додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв унічию проти футбольного клубу “Вікторія” із Сум – 0:0

488

Футбольні матчі у Першій Лізі продовжуються. У вихідні відбулася гра волочиського “Агробізнесу” проти футбольного клубу “Вікторія” із Сум. Матч відбувся у рамках змагань “Чемпіонської” групи професійної футбольної ліги України у Волочиську на стадіоні “Юність”. Обидві команди нав’язували одна одній багато боротьби, але реалізувати моменти у забитий м’яч не вдалося жодній. Гра завершилася бойовою нічиєю. Подробиці футбольного поєдинку – читайте далі у сюжеті.

З перших хвилин розпочали атакувати ворота суперників гравці “Вікторії”, але завдяки захисній ланці волочищан, реалізувати свої моменти сумчани не змогли. На пресинг суперників, гравці “Агробізнеса” відповідали контратаками, але також безрезультативно.

Через погодні умови газон стадіону не сприяв комбінаційному футболу. Тому у матчі було багато боротьби, але відкрити рахунок у першому таймі командам не вдалося.

У другому таймі на 63-й хвилині був створений перший небезпечний момент. Станіслав Шарай, гравець “Вікторії” пробивав у дальній кут, але Роман Слива вибив м’яч з порожніх воріт. У другій половині тайму активізувалися гості, але безрезультативно. На 83-й хвилині Роман Толочко наважився на удар з-за меж штрафної, проте воротарю “Вікторії” вдалося парирувати удар. На останніх хвилинах матчу гравці “Агробізнеса” продовжували більше атакувати ворота сумчан, але забити так і не вдалося. Матч завершився боєвою нічиєю 0:0.

“Важка гра, типовий такий, знаєте, весняний футбол, обидві команди хотіли виграти, обидві проявили характер та бійцівські якості. Для вболівальника, це, можливо, був цікавий футбол: на полі була боротьба, ніхто не хотів програвати. Зіграли внічию, але, я вважаю, це закономірно”, – прокоментував гру Анатолій Безсмертний, головний тренер ФК “Вікторія”.

“Для першої гри, я задоволений результатом, тому що ми грали проти хорошої команди, там досвідчені футболісти, які грали на різних рівнях. Я вважаю, що для нас це позитивний результат”, – зазначив Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”.

Своїми емоціями після першої офіційної гри у цьому році, поділився капітан футбольного клубу – Андрій Попович.

“У них були момент, у нас були моменти, як я казав хлопцям, що ця гра буде до якоїсь помилки, до якогось моменту. Вітаю нашу команду з початком чемпіонської гонки, з першим набраним пунктом”, – додав Андрій Попович.

Наступний матч “Агробізнес” зіграє проти футбольного клубу “Лівий берег”, зустріч запланована на 29 березня. А сумська “Вікторія” у другому турі зіграє із львівськими “Карпатами”, також у п’ятницю.