додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Хуст”-3:0

Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Хуст”-3:0

520
Футбольний чемпіонат України Першої ліги триває. У минулі вихідні волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Хуст”. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську, без глядачів. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок у прямому ефірі. Матч завершився з рахунком 3:0. Про найцікавіші моменти зустрічі дивіться далі.
У тринадцятому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України волочиський “Агробізнес” вдома приймав футбольний клуб “Хуст”. Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах.
Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
З перших хвилин матчу господарі більше контролювали м’яч, але тривалий час не могли реалізувати свою ігрову перевагу. Особливо небезпечний момент був на 14 хвилині першого тайму. Даниїл Волков вийшов віч-на-віч із голкіпером Хуста та спробував перекинути воротаря. Проте Ігор Левченко ситуацію контролював. У середині першого тайму, на 27 хвилині Денис Галенко перевів м’яч на Романа Кузьмина. Півзахисник команди Агробізнес в один дотик відправив м’яч у верхній кут воріт. Рахунок 1:0. Наприкінці тайму, а саме на 44 хвилині команда із Волочиська збільшила свою перевагу. Після контратаки у кут воріт пробив Дмитро Шостак. З рахунком 2:0 команди пішли на перерву.

У другому таймі небезпечні моменти знову проводили господарі поля. На 55 хвилині гравці “Агробізнесу” довели рахунок до розгромного. Денис Галенков з меж штрафної пробив по воротах Ігоря Левченка. Рахунок – 3:0. Гравці Хуста під завершення матчу проводили контратаки у бік воріт суперника, але створити бодай якусь серйозно небезпеку не вдалося. З рахунком 3:0 поєдинок завершився.

Після перемоги волочищани підійнялися у турнірній таблиці на 3 сходинку, маючи в активі 20 очок, а команда “Хуст” так і залишилася із 11 очками на 9 місці.

Наступний матч команда “Агробізнес” проведе на виїзді проти своїх краян із Хмельницького – команди “Поділля”. Гра запланована на п’ятницю, 27 жовтня. У цьому сезоні волочищани вже зустрічалися із “Поділлям”, тоді матч завершився із рахунком 0:0.