додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Епіцентр” із Кам’янця-Подільського – 1:1

574
Футбольні поєдинки чемпіонату Першої ліги України тривають. Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Епіцентр” із Кам’янця-Подільського. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську, без глядачів. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок у прямому ефірі. Матч завершився з рахунком 1:1. Про найцікавіші моменти зустрічі дивіться далі.
У 12 турі змагань футбольних команд Першої Ліги України. Волочиський “Агробізнес” вдома приймав Кам’янець-Подільський “Епіцентр”. Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах.
Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
Вжен на 3 хвилині матчу «Агробізнес» міг відкривати рахунок Роман Кузьмин, вийшов віч-на-віч із голкіпером “Епіцетра” Романом Жмурком. Проте воротар «Епіцентру» врятував свою команду від голу. Але на 10 хвилині господарям вдалося вразити ворота гостей, коли після навісу на дальню стійку влучним ударом відзначився Денис Галенков – 1:0.
Гравці “Агробізнесу” продовжували тиснути на своїх суперників та проводити небезпечні атаки. На 24 хвилині матчу волочищани знову могли забити – відбулася друга «дуель» Романа Кузьмина та Романа Жмурка, проте вдруге переможцем став голкіпер «Епіцентра». На додаткових хвилинах першого тайму небезпечно “влітав” у воротарську зону гравець “Епіцентру” Станіслав Кристін, боровшись за м’яч із волочищанином Русланом Бариляком, кам’янчанин опинився на газоні, проте арбітр порушення не побачив і показав гірчичник гравцю “Епіцентру” за симуляцію. З рахунком 1:0, команди пішли на перерву.

На 64 хвилині матчу кам’янчани виконали стандарт. Сергій Стень навісив у воротарський майданчик, а вже Андрію Ліповузу вдалося головою переправити м’яч у ворота суперника, рахунок – 1:1. На 66 хвилині кам’янчани могли повести в рахунку – Владислав Кристін прокинув м’яч та проштовхнув крізь голкіпера, але перевести у ворота не зміг. Господарі ж відповіли на 75 хвилині небезпечним моментом , але реалізувати його у забитий гол не вдалося. З бойовою нічиєю матч завершився.

Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”, коментує: “Ми грали з дуже хорошою командою, підібрані дуже хороші футболісти, які грають комбінаційний футбол, включають швидкість”.

Сергій Нагорняк, головний тренер ФК “Епіцентр”, каже: “Абсолютно провальний старт, пропускаємо м’яч і ще могли пропустити, але дякую хлопцям – другий тайм повністю перевага.”

Наступний матч команда “Агробізнес” проведе також вдома проти Закарпатської команди “Хуст”. Гра запланована на 21 жовтня у суботу. У цьому сезоні волочищани вже зустрічали із “Хустом”на виїзді, тоді “Агробізнес” програв 1:0.