додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Буковина” – 3:0

Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Буковина” – 3:0

539
Футбольний чемпіонат України Першої ліги триває. У минулі вихідні волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “БуковИна”. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську, без глядачів. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок у прямому ефірі. Матч завершився з рахунком 3:0. Про найцікавіші моменти зустрічі дивіться далі.
У передостанньому, сімнадцятому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України волочиський “Агробізнес” вдома приймав футбольний клуб “БуковИна”.
Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
З перших хвилин гри господарі більше контролювали м’яч, але тривалий час не могли реалізувати ігрову перевагу. Особливо небезпечний момент був на 22 хвилині матчу.
Гравець Агробізнесу перевів м’яч у штрафну зону суперника на Даниїла Волкова, але реалізувати момент у забитий гол, не вдалося. На пресинг господарів, гравці Буковини відповідали контратаками. На екваторі першого тайму Роман Бодня віддав точний пас на свого одноклубника Віталія Фарасєєнка. Півзахисник Буковини, не вагаючись, завдав удару з-за меж штрафної, але м’яч влучив у поперечину.
На останніх хвилинах першого тайму Денису Галенкову, гравцю Агробізнесу, вдалося відкрити рахунок у матчі. На перерву команди пішли із рахунком 1:0.
У другому таймі обидві команди показували багато вдалих моментів. На 55 хвилині матчу ледь не зрівняли рахунок чернівчани. Артем Данилюк пробив у ворота господарів. Голкіпер Агробізнесу не дістав до м’яча, але врятував команду Роман Білий вчасно вставши на лінію воріт. На не реалізований момент гостей волочищани відповіли другим забитим голом. Денис Галенков віддав вдалий пас на Даниїла Волкова, а він своєю чергою перевів м’яч на Романа Кузьмин, який завершив атаку голом. Рахунок 2:0. Чернівчани після другого пропущеного розпочали більше атакувати ворота суперників. На 84 хвилині через помилку півзахисника Агробізнесу, чернівчани мали змогу забивати, але реалізувати цей момент Денису Скотаренку не вдалося. На останній хвилині основного часу поставив крапку у матчі Роман Толочко, забивши третій гол у ворота Буковини.

Волочищани закріпилися на другому місці у турнірній таблиці та забезпечили собі місце у Чемпіонській групі, а “БуковИна” наразі перебуває на 6 сходинці, за місце у Чемпіонській групі їй потрібно буде ще поборотися в останньому турі.

У наступному, останньому турі змагань Першої ліги команда “Агробізнес” проведе на виїзді проти Івано-Франківського “Прикарпаття”. А команд “Хуст” зіграє проти хмельницького “Поділля”. Обидві гра заплановані на п’ятницю, двадцять четвертого листопада.