додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв у нічию проти хмельницького “Поділля”

Волочиський “Агробізнес” зіграв у нічию проти хмельницького “Поділля”

541
Футбольні поєдинки у Першій футбольні Лізі продовжується. У понеділок волочиський “Агробізнес” зіграв у нічию проти хмельницького “Поділля” з рахунком 0:0. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську без глядачів. Про найцікавіші моменти футбольного матчу Першої Ліги – дивіться далі.
28 серпня відбувся п’ятий тур змагань футбольних команд Першої Ліги України. 28 серпня зіграли Волочиський “Агробізнес” та Хмельницьке “Поділля”.
Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок. Генеральний партнер трансляції футбольного матчу компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську.
Традиційно, матч розпочався зі спільного фото команд із банером “Дякуємо ЗСУ” та з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні.

Обидві команди впродовж першого тайму обмінювалися ударами у ворота. На 24 хвилині матчу гравець “Агробізнесу” пробив у ворота гостей та забив красивий гол від поперечної, але забитий м’яч не зарахували, арбітр зафіксував офсайд. Хмельницьке дербі продовжувалося, гравці проводили багато атак, але забити та відкрити рахунок таки не вдалося. Наприкінці другого тайму за порушення, а згодом за емоційну розмову із арбітром Іван Гаврушко отримав дві жовтих та покинув поле. Провівши останній штрафний удар на 6 додатковій хвилині матчу, забити гол “поділля” таки не зуміло. З рахунком 0:0 матч завершився.

Віталій Костишин, головний тренер ФК “Агробізнес”, каже: “Що стосується нашої команди, то хотілося набагато більше якості в плані футболу нам цього зараз не вистачає спокійно працювати з м’ячем, дуже багато браку у простих ситуаціях”.

Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Поділля”, коментує: “Вийшла така цікава та бойова гра з обох сторін, можливо десь в плані контролю м’яча. Напевно в нас якась мінімальна перевага була, що сказати, що моменти, якісь сто процентні були то були такі поломоменти, де потрібно було догравати”.

Чому не вдалося жодній команді відкрити рахунок у матчі та виборити три очки, думками поділилися і самі гравці команд.

Антон Задерейко, гравець ФК “Поділля”, каже: “Я вважаю рахунок справедливий по сьогоднішній грі, дві команди хотіли перемогти, можливо через погодні умови не був такий динамічний футбол але вважаю результат закономірний”.

Руслан Бариляк, гравець ФК “Агробізнес”: “Приємно, що не пропустили, працюємо над своїми помилками, зіграли 0:0 ззаду але створили достатньо я рахую хороших моментів, но не вдалося їх реалізувати, потрібно більше працювати за реалізацією і я думаю все буде добре в нас”.

У шостому турі 3 вересня гравці Агробізнесу зійдуться у протистоянні із футбольним клубом “Нива” на виїзді. А гравці Поділля 3 вересня зіграють проти команди “Хуст” із Закарпатської області.