додому Новини Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Нива” із Бузови – 1:0

Волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Нива” із Бузови – 1:0

176
Футбольний чемпіонат України Першої ліги триває. У неділю волочиський “Агробізнес” зіграв проти футбольного клубу “Нива” із Бузови. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську, без глядачів. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок у прямому ефірі. Матч завершився з рахунком 1:0. Про найцікавіші моменти зустрічі дивіться далі.
У десятому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України Волочиський “Агробізнес” вдома приймав “Ниву” із Бузови.
Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
На стартових хвилинах матчу бузівчанин Владислав Нехтій пробив по воротах господарів, але м’яч пролетів над поперечною. Через дві хвилини після моменту гостей гравці “Агробізнесу” провели контратаку. Іван Гаврушко перевів м’яч на Романа Кузьмина, який головою завдав удару по воротах, проте голкіпер Ниви вибив м’яч із штрафної зони. На підбирані спрацював Віталій Теплий, який вже відправив м’яч у порожні ворота, але гравець Ниви Кирило Прокопчук в останній момент врятував свою команду, вибивши м’яч із воріт. Команда “Агробізнесу” продовжувала завдавати контратак у бік воріт бузівчан.
На 39 хвилині матчу зусилля волочиської команди вдалося реалізувати у забитий гол.
Іван Гаврушко, рухаючись по флангу віддав пас Роману Кузьмину, який в один дотик відправив м’яч у сітку воріт Ниви. Рахунок 1:0.
Впродовж другого тайму команди продовжували обмінюватися небезпечними моментами. Зокрема, на 61 хвилині матчу волочищани провели чергову контратаку. Віталій Теплий віддав пас на Романа Толочка, який своєю чергою потужно пробив у ворота суперника. Голкіперу “Ниви” вдалося впоратися з цим ударом, переправивши м’яч у стійку воріт. Протягом тайму бузівчани продовжували боротися бодай за нічию. Проте забити гол “Ниві” та зрівняти рахунок – не вдалося. 1:0 на користь Агробізнесу.
Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”, коментує: “Ну я не можу сказати, що ми сильніші були, була гра рівна, ми знали, що будемо грати проти одного із лідерів нашої групи, хороша команда, укомплектована хорошими футболістами”.

Після перемоги волочищани підійнялися у турнірній таблиці на 4 сходинку, маючи в активі 13 очок, а “Нива” Бузова так і залишилася серед лідерів групи “А” із 19 очками.

Наступний матч команда “Агробізнес” проведе на виїзді проти харківського “Металіста“.

Гра запланована на п’ятницю, 6 жовтня. У цьому сезоні волочищани вже зустрічали із “Металістом”, тоді “Агробізнес” переміг 3:1.