додому Новини Волочиський “Агробізнес” внічию зіграв проти Івано-Франківського “Прикарпаття” – 1:1

673
Триває футбольний чемпіонат України Першої ліги. У суботу волочиський “Агробізнес” зіграв проти Івано-Франківського “Прикарпаття”. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську, без глядачів. Телеканал TV-4 транслював футбольний поєдинок у прямому ефірі. Матч завершився з рахунком 1:1. Про найцікавіші моменти зустрічі дивіться далі.
У девятому турі змагань футбольних команд Першої Ліги України Волочиський “Агробізнес” вдома приймав Івано-Франківське “Прикарпаття”.
Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах. Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких. Вже з перших хвилини матчу активніше грали господарі поля.
Зокрема на 12 хвилині матчу внаслідок позиційної атаки Агробізнесу від пропущеного м’яча прикарпатців врятував захисник, якому вдалося відбити м’яч практично із лінії воріт.
Волочищани продовжували тиснути на своїх суперників, прикарпатці відповідали контратаками, але до реалізованих моментів у першому таймі не дійшло. Після перерви усе змінилося. Вже на 49 хвилині матчу Іван Гаврушко пробив у дальній кут. Ані захисники, ані голкіпер, ані захисники “Прикарпаття” на заваді м’ячу не стали. 1:0 на користь “Агробізнеса”. Після пропущеного голу прикарпатці почали більше тиснути на господарів поля та обмінюватися з ними небезпечними моментами у штрафній зоні. Результат активніша гра прикарпатцям принесла вже у доданий арбітром час. Вже коли здавалося, що переможець визначений, після подачі із кутового вдало пробив головою Дмитро Шинкаренко та зрівняв рахунок у матчі. 1:1 – нічия.

Олександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”, коментує: “Не хотілося вже в додатковий час пропускати але рахую, рахунок десь по грі нічийний результат, було багато боротьби. ми очікували, що буде багато боротьби, бо прикарпаття грало десь більш силовий футбол, не дала нам зробити десь того, що на попередніх іграх більш комбінаційний футбол”.

Олексій Городов, тренер ФК “Прикарпаття”, каже: “По грі знаєте, так як ми забили в кінці гри і здобули те очко, хотя ми настраювалися їхали сюда за трьома очками і по грі в першому таймі були такі три таких добрих моментів, які треба реалізовувати”.

У десятому турі, 1 жовтня, гравці Агробізнесу, також у рідному Волочиську, зійдуться у протистоянні із футбольним клубом “Нива” із Бузової. Телеканал TV-4 транслюватиме матч у прямому ефірі, та у соцмережах.