додому Новини Волочиський “Агробізнес” програв львівським “Карпатам” з рахунком 0:1

Волочиський “Агробізнес” програв львівським “Карпатам” з рахунком 0:1

345
Два пенальті в одні ворота, наприкінці першого тайму. Футбольні поєдинки у Першій футбольні Лізі продовжуються. У суботу волочиський “Агробізнес” програв львівським “Карпатам” з рахунком 0:1. Телеканал TV-4 транслював матч. Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську без глядачів. Про найцікавіші моменти футбольного поєдинку Першої Ліги – дивіться далі.
9 вересня відбувся сьомий тур змагань футбольних команд Першої Ліги України. Цього разу зіграли Волочиський “Агробізнес” та Львівські “Карпати”. Телеканал TV-4 транслював матч в ефірі та у соцмережах.
Генеральні партнери трансляції – компанія “Агробізнес” та Благодійний фонд родини Собуцьких.
Гра відбулася на стадіоні “Юність” у Волочиську.
Традиційно, матч розпочали зі спільного фото команд із банером “Дякуємо ЗСУ”.
На стартових хвилинах “зелено-білі” більше контролювали м’яч, проте першими створити гольовий момент спромоглися господарі. Олег Лень виконав навіс з лівого флангу, проте м’яч влучив у поперечну. Через кілька хвилин львів’яни відповіли. Ян Костенко вивів на ударну позицію свого одноклубника. Гравець “Карпат” пробив з лінії штрафного майданчика – поруч зі стійкою. Невдовзі ще один гольовий момент виник в “Агробізнесу”. Денис Галенков навісив з правого флангу точно на голову Роману Кузьмину, але він пробив над воротами.
Кінцівку першого тайму “Карпати” провели в атаці. Спершу Павло Полегенько віддав довгу передачу на Амбросію Чачуа, який перекинув воротаря Агробізнесу, проте м’яч пролетів поруч зі стійкою. Через кілька хвилин Руслан Бариляк порушив правила проти Яна Костенка у штрафному майданчику – рефері призначив пенальті. До позначки підійшов Павло Полегенько і влучно пробив у кут воріт. Рахунок 1:0 на користь львів’ян. А вже через декілька хвилин у наступній атаці арбітр вдруге зафіксував фол у володіннях Андрія Поповича. Цього разу Іван Гаврушко збив Амбросія Чачуа. Однак цього разу пенальті взявся виконувати Іґор Невес і голкіперу “Агробізнесу” Андрію Поповичу вдалося парирувати удар. З рахунком 0:1 команди пішли на переву.

Активно розпочали другий тайм підопічні Олександра Чижевського. Господарі більше контролювали м’яч, утім воротам Андрія Кожухаря особливо не загрожували. У “Карпат” ефектно головою пробив Амбросій Чачуа, який скористався навісом з правого флангу.

До завершення поєдинку “Агробізнес” з останніх сил намагався забити, але волочищани так і не зуміли створити момент, який би врятував команду від поразки. З рахунком 1:0 на користь “Карпат” гра завершилася.

Мирон Маркевич, головний тренер ФК “Карпати”, коментує:  “Агробізнес така не проста команда, я два рази їздив дивився їхні матчі і зними дуже не просто грати вони такі в’язкі, добре в пресинг грають, тому нам не так просто було сьогодні”.

Перемога дозволила “Карпатам” закріпитися на вершині турнірної таблиці групи “А” із 19 очками, а у волочиської команди залишилося 9 очок.

ОГлександр Чижевський, головний тренер ФК “Агробізнес”, каже: “Ми пропустили м’яч у першому таймі з пенальті, але добре, що наш воротар Андрій Попович відбив другий одинадцятиметровий удар. Інакше гра вже була б зроблена. Карпатівці мали перевагу в першій половині зустрічі. Вони все швидше робили на футбольному полі, а ми за ними не встигали. А вдругому таймі десь ігру вирівняли”.

У восьмому турі 15 вересня гравці Агробізнесу зійдуться у протистоянні із футбольним клубом “Буковина” на виїзді. А гравці “Карпат” 15 вересня зіграють проти команди “Поділля” із Хмельницького.