![pasichnyk-e1706275888868](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/pasichnyk-e1706275888868.jpg)
Президент України нагородив орденом “За мужність” ІІІ ступеня бійця 67-ї окремої механізованої бригади тернополянина Віктора Пасічника.
На військову службу Віктор пішов за власним бажанням на початку російсько-української війни. Боєць воював в добровольчому українському корпусі в медичному батальйоні «Госпітальєри» в 2014-2015 роках. Брав участь в боях за с. Піски та Савур-могилу. З початком повномасштабної війни приєднався до лав 67 ОМБР, де продовжує службу.